2737
2739

شغلم

همسرم

۲۵

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

20.......... باید ببینیم به چی میگید دستاورد! :/

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
2728
شغلم همسرم ۲۵

عههه شمام رفتی قاطی مرغا😂💛

بسلامتی و دلخوش❤️

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 

دو مدرک دانشگاهی گرفتم

مدرک ارایشگری گرفتم

سالن ارایشی زدم

دوتا بچه اوردم😁😁

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2740

۲۹

ب شغل مورد علاقم رسیدم 

الان هم ب کارم میرسم هم مامان خوبی هستم

دستاورد حساب میشه؟😅❤

ب زبان انگلیسی هم مسلطم

ی زبانم دارن یاد میگیرم نصف نیمه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
عههه شمام رفتی قاطی مرغا😂💛 بسلامتی و دلخوش❤️

بله دیگه تک الکترون نیستم جفتم اومد😂😂😅ممنونم😘

من شمارو میشناسم؟

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
بله دیگه تک الکترون نیستم جفتم اومد😂😂😅ممنونم😘 من شمارو میشناسم؟

نه ولی من شما رو میشناسم😂خیلییی وقت پیش تو یه تاپیکی باهم بحثمون شد 

شاید واسه یکسال پیشه... و خب از اونموقه یادم موندید❤️