2733
2739

سلام خواستم تجربه ام رو از عمل بینی ام با دکتر نوری بنویسم شاید بدرد کسی بخوره من از شهرستان رفتم تهران اول واسه مشاوره که اونم بعد از چهارماه بهم نوبت دادند و که دکتر گفت تایم B هستم دماغم غضروفی بود و هیچ مشکل تنفسی یا کجی نداشتم و برای یکماه بعد نوبت عمل گرفتم من قبل انتخاب دکتر نوری همه ی پست های پیجش رو زیرو رو کردم و اکثر کامنت هارو خوندم و سبک عملشون رو هم خیلی دوست داشتم طبیعی با قوس ملایم

قبل عمل دکترو در حد ۵ثانیه دیدم و سریع رفت و تو همون پنج ثانیه گفتم چی نوع بینی میخام و عمل کردم همه چیم خوب بود بعد عمل خونریزی یا کبودی زیادی نداشتم بعد ده روزم که گچمو باز کردم دماغم همون سمتش خیلی ورم داشت و اگه دکتر درست معاینه میکرد همونجا متوجه میشد ولی باز دکتر اونجام در حد ۵ثانیه بینی منو دید کلا خیلی وقت میذاره برا بیمار😂   بعد ۱۵ روز بالای سمت چپ بینی یک فرورفتگی و کبودی ایجاد شد و خیلی ورم داشت و بهشون هم که گفتم فقط گفتن باید زمان بگذره خوب بشه باز بعد یکماه پیام دادم و عکس فرستادم و گفتم خوب که نشد هیچی بدتر شد و گفتن عزیزم هیچ ایرادی نداره بینیت😑

چون یک شهر دیگه بودم نمیتونستم سرزده برم مطب و بهشون هم گفتم یک نوبت بدید بیام دکتر ببینه گفتن نمیشه فقط بعد دوماه و نیم تا سه ماه میتونید بیاید من هنگ بودم دکتری که ۸۰ میلیون پول گرفته حاضر نیس ۱۵ دقیقه گندی که زده رو ببینه و بگه چرا اینجوری شده الان هنوز فرورفتگی هست و از اون سمت بینیم درست نمیتونم نفس بکشم و نیمرخ دوطرفم تقارن نیس و منتظرم ۲ ماه بشه و لطف کنن بهم نوبت بدن🙂