2737
2734

من نیاز دارم بستری شم؟

وسواس فکری شدید افسرگی شدید و استرس اضطراب دارم مازوخی.م هم دارم ولی خفیف مازو.مم 

روانپزشک رفتم دارو مصرف کردم یه دوره دیگ نزاشتن خانوادم برم  بنظرتون من نیازه ک بستری شم؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حتما دوباره ب روانپزشک مراجعه کن و بگرد ی روانشناس ماهر پیدا کن تو شهرتون.هر دو دکتر رو هم باید بری.ممکنه یکسال حتی طول بکشه نتیجه بگیری اما اگه نری پشیمون میشی ک بهترین سال های عمرتو با سختی گذروندی

2731
حتما دوباره ب روانپزشک مراجعه کن و بگرد ی روانشناس ماهر پیدا کن تو شهرتون.هر دو دکتر رو هم باید بری. ...

گوش نمیدن که نمیبرن:)

خودمم درامدی ندارم سرکار نمیزارن برم 

واینکه بستری شدن رو دکترت تشخیص میده ن هیچکس دیگه😐من خودم دانشجوی روانشناسی ام.دارو درمانی باید کنار روان‌درمانی انجام بشه بخوای فقط دارو مصرف کنی ب نتیجه نمیرسی فقط وابسته میشی ب داروها ک وقتی هم سرخود قطع کنی دوباره روز از نو روزی از نو.دکتر خوب پیدا کن😉

2740
واینکه بستری شدن رو دکترت تشخیص میده ن هیچکس دیگه😐من خودم دانشجوی روانشناسی ام.دارو درمانی باید کنا ...

اره دکترم گفت مشاورم باید بیای ولی نبردنم فقط دارو مصرف کردم حالم بهتر بود ولی دیگ داروهامم تموم شد باز داغونم