2733
2739
عنوان

از کِی جای خواب بچه رو جدا کردین؟

195 بازدید | 21 پست

من خودم تا ۱۰ سالگی وابستگی شوید به مادرم داشتم و به زور جای خواب منو جدا کرد و این باعث شد درآینده دختر شدیدا وابسته ای باشم و خیلی اذیت شدم. 

همسرم هم به خونوادش خیلی وابسته است و گاهی این وابستگیش منو خیلی اذیت کرد ولی مجبور شدم باهاش کنار بیام چون تغییری نمیکنه، مثلا باید نزدیک اونا زندگی کنیم، ناهار و شام با اونا بخوریم و ...

کسایی رو میشناسم که با وجود علاقه ی زیاد به خونواده وابستگی شدید ندارن و نرمال هستن

دوست ندارم بچه ام درآینده فرد شدیدا وابسته ای باشه و راه پیشرفتش گرفته نشه.

راسته که خارجیا از شش ماهگی جای خواب بچه رو جدا میکنن؟

۲ سالگی جدا کردم کلا 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

دخترم ۱۷ماه

پسرم ۷ماه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

من و خواهرام رو مامانم از چهارسالگی جامون جدا میکرد

ولی عزیزم این وابستگی چند درصدش به جای خوابه خیلی عوامل دیگه هست مثلا باید بذاریم بچه خودش ریسک کنه یه چیزایی یاد بگیره یه سری کارا رو خودش انجام بده

مثل غذا خورد کفش پوشیدن ، 

متاسفانه خیلی از مامانا بچه رو ترسو بار میارن

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
من دخترم نه ماهشه اصلا دلم نمياد جدا كنم 🥺

آخه بزرگتر شه قبول نمیکنه

برادرزاده من دوسالشه و حتی یه لحظه هم حاضر نیست رو تخت خودش بخوابه.

اون یکی برادرزاده ام رو هم وقتی داشت میرفت پیش دبستانی به زور جدا کردن. 

میگن هرچی کوچکتر باشه راحت تر قبول میکنه