2737
2734
عنوان

چه خبره نزدیک 500تومن از خواهرم برا کادو روز معلم گرفتن😑

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 73 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا مارو گفتن هرکی دوست داره هرچقدر میخواد پول بیاره امروز فقط من پول بردم دیگه هیچ کس نیاورده بود،😂😂

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓
2731
شعتتتت یا ابلفضل چه خبره 2 تومن !!!!!!

مدرسه غیرانتفاعی هست ولی واقعا انقدر خیلی زیاد بود .یه سری مامانا مخالف بودن ولی دیگه همه پولو واریز کردیم واسه نماینده کلاس 

خدای مهربونم دوستت دارم

همینا باعث میشن معلم بدبخت از همه جا بیخبر فحش بخوره

امضام خیلی مهمه👍                                                                                                                                                                                                                                                                                               😂خیلی مهم😂

به خدا من معلم هیچ چی از کسی نمی خوام به چه زبونی بگیم . یه روز به ناممون زدن خیر سرمون یه تبریک بگید کافیه . همه شمشیرو از رو بستند . کادویی که با این همه بد بختی و منت باشه نبودش بهتره . البته خیلی ها حق دارند واقعا وضع اقتصادی خوب نیست .

2740

امسال که دوزادهمم هیچ

ما 1 تا 1500 میزاشتیم روهم😐تازه باز بعضیامون جدا جداهم کادو میگرفتیم

مصداق بارز بیکارا بودیم🤣

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

تاپیک اخرم راجب همین هس

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
بخدا من خودم ساعت بالای1تومن نداشتم تاحالا حالا برا معلم این 4تومنی بدیم بندازه

اینهمه مشاغل کارمندی دیگه داریم تو روزشون والا کسی کادو نمیخره چرا معلمی انقد بولد شده اونم اینهمه کادو های گرون

2706