2752
2734
عنوان

علائم بارداری دارم هنوز عقدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1635 بازدید | 109 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دعا کن واسم شماهم عقد بودی؟

اره داشتیم کارای عروسی میکردیم بریم خونمون دنبال خونه بودیم که فهمیدم باردارم نی نیم ی ماهش بور تا فهمیدیم خونه جور شد وسیله جور شد همه چی یهویی جور شد

خوش قدم بود طفلکم🥺

اما حیف صد حیف که رفت

انشالله هر چیزصلاحته پیش بیاد

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
وای دقیقا منم همینطور رابطه کاملا محافظت شده داشتم توعلائم چیزی داری؟

آره رابطه منم محافظت شده بود با کاندوم توی سفر بودیم تازه من خیلی هم خوابم میومد ادامه دار نبود خیلی نامزدم که خیلی مطمئنه منم همینطور همیشه هم ببخشید بعد از ارضا شدن کاندوم رو چک می‌کنه که نشتی نداده باشه

ببین من دهن خودم رو سرویس کردم از بس این مدت دمنوش و این چیزا خوردم حالا تو هم بخور شاید اثر کرد

من چای نبات زنجبیل دارچین زعفرون قبلاً بهم جواب می‌داد نمی‌دونم چرا تازگی نمیده 

شنیده بودم ترکیب آب و زردچوبه هم خوبه ولی از وقتی خوردم صورتم خیلی جوش می‌زنه یکی از دوستام میگه خطر داره زیاد از حد خوردنه آب و زرد چوبه باعث سرطان میشه

آره رابطه منم محافظت شده بود با کاندوم توی سفر بودیم تازه من خیلی هم خوابم میومد ادامه دار نبود خیلی ...

ماهم همینطور یعنی یه درصد فکرشم نمیکنه شوهرم ولی خب من استرس دارم چون میشه زود به زود پری میشدم

آبغوره رو امتحان کردی ؟ یک استکان آبغوره بخور قبلاً به من جواب بود 

حالا از شانسم اینم به من جواب نمیده حتی یک لیتر کامل رو به فاصله دو روز خوردم اما فایده نکرد

خواهرم میگه به خاطر تغییر فصل هم می‌تونه باشه پناه بر خدا انشاالله که جفتمون پریود بشیم من که دارم دیوونه میشم

2706