2737
2734
عنوان

علائم بارداری دارم هنوز عقدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1634 بازدید | 109 پست
ماهم همینطور یعنی یه درصد فکرشم نمیکنه شوهرم ولی خب من استرس دارم چون میشه زود به زود پری میشدم

من هم تا جایی که یادمه همیشه یکی دو روز زودتر می‌شدم آخرین بار که پریود شدم حدود ۳ روز دیر شد ما این سری شده ۶ روز نمی‌دونم به خاطر چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقدر من ذهنم درگیر شده که از غذا خوردن افتادم والا به خدا خیلی ها هستن مثل من و شما تک‌پر نیستن پشت سر هم بکوب رابطه دارن هیچیشون هم نمی‌شه اون وقت ما که تک پریم از شانس تو دوران عقد هم هستیم به کاندوم هم باید شک کنیم 😂

2742
آبغوره رو امتحان کردی ؟ یک استکان آبغوره بخور قبلاً به من جواب بود  حالا از شانسم اینم به من ج ...

آره به من هم گفتن شاید به خاطر تغییر فصله ولی من تاحالا اصلا اینجورنشده بود

نه هنوز هیچی امتحان نکردم

تو پریود شدی؟ اینا باعث میشه پریود زودتر بیفته؟عوارض نداره عزیزم؟

عزیزم قبلاً این‌ها به من جواب می‌داد ب زیاد استفاده کردنش خوب نیست اما نمی‌دونم چرا دیگه به من جواب نمیده کلافه شدم یعنی

2738
آره به من هم گفتن شاید به خاطر تغییر فصله ولی من تاحالا اصلا اینجورنشده بود نه هنوز هیچی امتحان نکر ...

بببینم سردیجات استفاده نمی‌کنی؟

یادمه زمانی که دختر بودم نوجوون بودم  دمنوش‌هایی استفاده می‌کردم به اسم نیوشا که از شانسم همشون هم طبع سرد داشتن   یه مدت پریود نمی‌شدم حالا نمی‌دونم چند روز 

مامانم گفت بخاطر همین دمنوش‌هاست که راست هم گفت دیگه نخوردم بعد اوکی شدم

2706