2737
2734
عنوان

شوهر حرف گوش کن

324 بازدید | 28 پست

سلام خانوما

یه سوال

میگم چجوری میشه بعضی شوهرا انقد خوب حرف زنشون گوش میدن؟!!!

الان دختر خالم خونه ما بود از من ۲ سالی کوچکتره شوهرشم از شوهرم کوچکتره ۵ سالی حالا بگذریم

۲ ساعتی نشست خونه ما بعد بفکرش زد که بره طلا فروشی نمیدونم النگوشو تعمیر بده بعد زود زنگ زد شوهرش خاب بود گف پااااشووووو ای بابا چقد میخابی بیا دنبالم بریم طلافروشی وای شوهرش انقد زود اومد ۱۰ دیقه طول کشید اینجا بود اینم رفت گفتم وای چ زود اومد شوهر من تا انتنش بیاد بالا طول میکشه بعد گف آخه این می‌ترسه از من😐دیگ منم هیچی نگفتم آخه مگه میشه.چجوری زود اومد اصلا یجوری همش به حرف خانومشه مثلا شده گاهی شوهرم لجبازی کنه یا بگه نمیام نمیتونم خابم و هزار تا بهونه مثلا شوهرمو نمیتونم دوبار واس ی چیز بفرستم بیرون باید بهش یبار بنویسم بدم بره ولی شوهر این از اوناس.کلا میخام بگم تنبلیش نمیاد مثلا من خودم شوهر دختر خالم بودم اگ زنگ میزد میگفتم بیخیال بابا اللن چ وقت طلافروشی خاب بودم یا پاشو خودت بیا .مثلا شوهر من اینجوریه ک مثلا ۲ ساعت برم جایی تفریح دیک حتما باید شام درست کنم ک مثلا چون رفتم بیرون و این آقا تنها موندن خونه مثلا باید باج بدم میفهمین؟؟؟نمیدونم چرا شوهرم اینجوریه .مثلا فردا تولد دختر برادرش دعوتم این دعوت نیس زنونس  باید یه چلویی مرغی بپزم ک مثلا اره توهم کیف کن تنها من کیف نمیکنم.ولی مثلا شوهر اینو ک دیدم کلا خیلی زوره به شوهرش مثلا هزار تا جا میکشه اونو یه دفعه آوردش اینو پاساژی ک من بودم بعد دوباره بعد یه ساعت زنگ زد ک اره بیا دنبالم اونم اومد ولی شوهر من میگ هرجور رفتی بیا یا مثلا پیاده روی کن خوبه .نمیگم خیلی بده ها شده بیاد دنبالم ولی خب بحث اون تنبلی وزود نیومدنه عین بچه زود گف بیا اینم ۱۰ دیقه بعد مثل بچه جلو در موندم والا🙄کیا شوهرش مثل منه

اسی من مثلا های زیاد رفت رو مخم😐

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

همه مثل هم نیستن

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.