2737
2734
عنوان

کسی اینجا 13کیلو کم کرده؟

187 بازدید | 27 پست

اگه کسی اینقدر وزن کم کرده میشه کمکم کنه

چ اصولی چه غیر اصولی فرقی نداره فقط میخام لاغر شم چون هیکلم خیلی خوب بود اما به دلایلی وزن اضاف کردم میخام کمش کنم به راهنمایی نیاز دارم اگه میشه تجربیاتتونو در اختیارم بزارید فقط اسم کالری شماریو نیارید چون بااون نمیتونم🥲😂

گلرخ هستم🥰🌸 اونجایی که اِبی میگه:(خانوم گل آی خانوم گل برام سخته تحمل/قدمات روی چشمام بیا به اینور پل)بامنه😍🙄🤭😂کاربری منو دختر عموم مهسا🌝🌚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
برو دکتر تغذیه طبق برنامه اون برو جلو

رفتم قبلا ولی چون خونه نیستم نمیتونم

گلرخ هستم🥰🌸 اونجایی که اِبی میگه:(خانوم گل آی خانوم گل برام سخته تحمل/قدمات روی چشمام بیا به اینور پل)بامنه😍🙄🤭😂کاربری منو دختر عموم مهسا🌝🌚

من دوسال پیش ۱۶ کیلو کم کردم ولی الان همش برگشت 😅

همه چی رو حذف کرده بودم شیرینی نون درحد کم برنج درهفته دوبار ورزش پیاده روی زیاد 

لطفا کاربر آقا نیاد تاپیک هام و ریپ نزنن زیر کامنت هام تو نامحرمی سایت زنونه چی میخای   
من کالری شماری کردم خیلی خوب لاغر شدمم ولی الان دوباره شدم ۶۳کیلو میخوام برم باشگاه و کالری شماری که ...

منم وزنم56بود اما الان 68شدم خیلی عصابم خورده همه لباسام تنگگگ شدنااا مخصوصا اون مجلسیا که اصلن دیگه تو تن نمیرن🥲💔

2706