2737
2734
عنوان

مامانم میخواد ابرومونو ببره😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3755 بازدید | 130 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاک بهشون توی این وضعیت مملکت دیگه چه بچه ای خیلی جنم دارن همون سه تا رو خوشبخت کنن مردم رد دادن واق ...

😐همون..ولی وضعیت مالیش خوبه 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2731

بعدا پشیمون میشی از این حرفت

من ۱۹ سالم بود مامانم تو ۴۰ سالگی باردار شد من ک ۳ ماه بود ازدواج کرده بودم ب دنیا اومد الان ۲ سالشه

دلخوشیمونه

البته من اصلا مشکلی نداشتم از اول فقط میخندیدم بهشون ولی بعدا عاشق خواهر کوچولوم شدم

دختر بودن، زیبا ترین غم دنیاس...
2740

منم 20 سالمه و دو تا داداش بزرگتر از خودم دارم... و بله خودم پیشنها بارداری به مادرم دادم 

چون در نهایت تنها می‌مونن وقتی هنوز میتونن و شرایطش دارن چرا که نه! 

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
🤣😂😂😂یاد دوست شوهرم افتادم ...ینی همکارش ۵۳ سالشه  خانمش ۴۹ دوتا دختر داره ۲۲ و ۱۹ ی پسر ...

فک کنم واسه اینا کیفیت مهم نی فقط کمیت  

بلندپرواز باش اسمان به کسی تعلق ندارد.

درسته بچه دارشدن حقشونه و به شما مربوط نیست اما خیلی سخته قرار نظم وآرامش خونه بهم بخوره من به جات باشم دانشگاه میزنم ی شهر دیگه میرم خوابگاه و خلاص واقعا چطور دلش میاد سال کنکورت بچه به دنیا بیاره لااقل میزاشت دو سال دیگه اگه مطمئن شدی حامله چیزی نگو اما اگه درسخونی و حامله نیست بگو تا کنکورت صبر کنه