2737
2739
عنوان

مامانم میخواد ابرومونو ببره😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3782 بازدید | 130 پست
تنتون سلامت باشه😊 اما عزیزم اگه یه درصد هم احتمال میدی مادرت باردار باشه با حرفهای منفی اذیتش نکن ...

مامانم میگ تو دخترمی من روت حساب دیگ ای میکردم

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پ چی😂

یاد بگیرم منم ازین به بعد تو دعوا هامون اینجوری بگم😂

نه از یادم میری، نه یادم میکنی، ولی یادت بخیر یار فراموش کارم💔😔سواله برام شباتو چجوری میگذرونی؟ با حرفای کی آرامش میگیری؟ اصلا الان دست کی تو دستاته بجای من؟ هنوز خاطراتت یادمه😔 مهم نیس، همینکه می‌دونم حالت خوبه برام خیلیه، آخه حال دلت، نیاز احوال دل منه، نتونستم ببخشمت، نه بخاطر کینه ای بودنم💔فقد بخاطر اینکه اون دنیا یه بار دیگه بتونم ببینمت💔کاش یا هیچوقت باهات آشنا نمیشدم، یا هیچوقت عاقبتمون این نمیشد..کاش‌💔M💔
2742

عزیزم درسته اختلاف سنتون زیاده ولی چرا آبرو ریزی بشه؟ 

کار خلاف شرع ک نیست  اگه جای مامان من بودی چی می‌گفتی من از یکی ازداییام یه سال کوچیکترم از یکی دیگه شون ۳ سال بزرگتر

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
دوست داری بجه؟

اره خیلی ولی مامانم رحمشو دراورده

میگه خودت دیگه باید بچه‌دار بشی😂

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
2740
واقعا؟

آره دروغم چیه

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏