2737
2739
عنوان

مامانم میخواد ابرومونو ببره😐

3755 بازدید | 130 پست

بچه ها من مامانم ۴۲سالشه و دوتا داداش بزرگتر دارم یکی ۲۳یکی ۲۰و منم ۱۷ الان میگ دلم هوای بچه کرده و گویا هنوز میتونه بچه بیاره و مث اینکه حامله‌ست و چیزی نگفته تا ببینه ما چی میگیم😐اصلا خیلی ضایعه😐چجور پشیمونش کنیم؟؟؟

ابرومونو میره بچه با این اختلاف اصلا بهش نمیاد خاهر برادرمون باشه جای بچمونه😂میگ تو خاهر نداری بزار واست ی خاهر بیارم😐😂

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهم نیست که ما هم تو این سن تو فامیلامون زیاد بچه دار شدن اگه دوست داره  مگه چیه

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!
2731

زندایی من همین سن  و ساله دختر بزرگش ۲۳ سالشع الان زاییده

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2738

وا چرا ابروتونو ببره 

دوس داره و میتونه میاره . مادر منم خاهر کوچیکمو تو ۴۰ سالگی باردار شد و ۴۱ سالگی زایمان کرد 

دقیقا همزمان زن داداشمم باردار بود 

و قبلشم خاهر دیگم زایمان کرده بود همه باهم حامله بودن😂

🤣😂😂😂یاد دوست شوهرم افتادم ...ینی همکارش

۵۳ سالشه 

خانمش ۴۹

دوتا دختر داره ۲۲ و ۱۹

ی پسر ۱۷

😐😐🤭دارن میرن دکتر باز بچه بیارن ...

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
🤣😂😂😂یاد دوست شوهرم افتادم ...ینی همکارش ۵۳ سالشه  خانمش ۴۹ دوتا دختر داره ۲۲ و ۱۹ ی پسر ...

خاک بهشون توی این وضعیت مملکت دیگه چه بچه ای خیلی جنم دارن همون سه تا رو خوشبخت کنن مردم رد دادن واقعا