2733
2739

من با دوستای مامانم تویه گروهی هسیم دوسه شب پیش گفتن اش دوغ درست کنیم دور هم باشیم

بعد یکیشون گفت خب میریم خونه فلانی (یعنی خونه من)

چون حامله هست و استراحت مطلق هس 

بریم ی سر پیشش 

منم گفتم چه خوب تشریف بیارید

بیاید بقیشم میگم

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

دیشب قرار بود بیان بنده ها خدا یکیشون اش دوغم درست کرده بود.

مادرشوهرم دیروز عصر زنگ زد گفت کجایی گفتم خونه گفت میخاسم ی سر بیام پیشت اگر کاری داری کمکت کنم گفتم مرسی بیا

اتفاقا دوسای مامانمم امشب دارن میان اینجا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خلاصه مادرشوهرم اومد مامانمم اومد یکم خونه رو مرتب کردن. منم کلا دراز کشیدم رو مبل. 

بعد مادرشوهرم گفت من میخام برم گفتم ن کجا میری

همشونو ک‌میشناسی همسن و سال هم ک هسین بمون و این حرفا .دیگه موند تا مهمونام رسیدن چنتاشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بعد

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣

بعد مادرشوهرم پاشد چایی دم کرد اورد جلوشون

دیدم تو قیافه هست و ناراحته . زنگ زد ب شوهرش گفت بیا دنبالم گفتم عه خاله کجا میری؟گفت من مهمون ناخونده هستم. با ناراحتی رفت خونه تا  رسید خونه ی عالمه استوری گذاشت الان استوریاش میذارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40