2737
2734

البته قهرم نبودیم فک نکنم کاری میکرد براخانوادش همیشه داره برامن نه تاپیک قبلیموبخونیدمتوجه میشید

لطفا آقایون درخواست ندیدوتک نکنید لطفاااا

جمله بندیت چرا اینجوره؟🤔

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خبببب حالا فهمیدم

شوهرت واسه برادرش کادو گرفته واست تو نگرفته تو هم دلخوری. 

حق داری

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
2738
خبببب حالا فهمیدم شوهرت واسه برادرش کادو گرفته واست تو نگرفته تو هم دلخوری.  حق داری

خستم دیگه بریدم فقط تولد نیس تاپیک قبلموبخونی میدونی چی میکشم

لطفا آقایون درخواست ندیدوتک نکنید لطفاااا
خستم دیگه بریدم فقط تولد نیس تاپیک قبلموبخونی میدونی چی میکشم

من تولدتو تبریک میگم. انشاالله ۱۲۰ سال شاد و سلامت زندگی کنی.💖🌹🌺🍀🍃

منامروز شدم ۲۴ اون۳۳

بچه ام نیست!!!

شماهم بمونه خاطرت براش هیچ سالی تولد نگیر

اما اینو گوشه ذهنت نگه دار حتما مستقل شو درس ادامه بده و شاغل شو الان نمیدونی چرا ولی سی سالت که شد متوجه میشی

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
از ناراحتیه گلم

منم اوایل زندگیم غصه میخوردم. مقایسه میکردم. حسودیم میشد. ولی الان دیگه حتی نمیگم تولدم بوده. دیگه بیخیال این شدم ازش همچین توقعاتی داشته باشم. حداقل خودم کمتر غصه میخورم