2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بهتره تحقیق کنید بفهمید چقدره مشکلش یادتون باشه مشکلات عصبی بچه هارو هم دخیل میکنه 

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت

داداشت میدونه؟

زیاد تو مسائل شون دخالت نکن خودشون میدونن چیکار کنن

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂

شوهر منم یه سال میخورد دیگه چیکار میشه کرد 

تازه تمومش کرده شبا پانیک میشد نصف شب می‌دویدیم بیمارستان ولی بعد قرصا خوب شد

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمهههههه❤️🤤😎اولین باره انقد ذوق دارم فک کنم امسال برام ری....

تا قبل عقد بهتون نگفته بود!؟؟

اگه نگفته بود ک حق دارین

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

داداشت میدونسته؟؟

یاد پرونده خانم وکیل افتادم ..گفت ی آقایی درخواست طلاق داده بود موکلینش بود ..گفت مشگلت چیه

گفت بعد ۱ سال زندگی الان فهمیدم خانمم تصادف کرده قبلن 

و مشگل اعصاب داره هیچ فراموشی هم داره ..

چون پیگیری کرده علت فراموشی چیه فهمیده ک اره از قبل بوده

دیگه پدر مادر دختر واقعیت گفتن ولی آقاهه گفت نمیتونم ادامه بدم و گفت مهریشم میدم فقط جدا بشه

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠