2737
2739
چرا فکر میکنید هر کی قرص اعصاب مصرف میکنه روانیه؟ مغز هم یه عضوی از بدن مثل قلب کلیه ممکنه مشکل پیدا ...

عزیزم شما خیلی عاقلی که اینکارو میکنی. آفرین بهت. 

راستش به نظر من که ۹۰ درصد مردم ما باید دارو مصرف کنن. نه چون که مشکل دارن بلکه زندگی در محیطی اینقدر نامطمئن و پرتنش و پر از اخبار بد خواهی نخواهی اثرات مخرب خودشو میذاره.

ولی اگه کسی فرضا کم شنواست یا مشکل قلبی داره به نظرت حق طرفش نیست که بدونه؟ مشکل جسم یا روان مهم نیست پنهان کاری خودش نشون میده مشکلی هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما خیلی عاقلی که اینکارو میکنی. آفرین بهت.  راستش به نظر من که ۹۰ درصد مردم ما باید دار ...

بله دقیقا حق مسلمشونه اخه استارتر خودشونو گفتن که بعد عقد فهمیدن از اقا دوماد نگفتن که بعد عقد فهمیده یا دوران اشنایی

چرا فکر میکنید هر کی قرص اعصاب مصرف میکنه روانیه؟ مغز هم یه عضوی از بدن مثل قلب کلیه ممکنه مشکل پیدا ...

افشردگی الان همه دارن ولی بیماری های روانی زیادن منم نمیدونستم تا وقتی ازدواج کردم و خواهر شوهرم رو دیدم پیش فعالی حاد دوقطبی شدید اسکیزوفرنی پنهان اینا همشون باعث بدنیا اومدن بچه های بی گناه  مریض میشه در نسل بعدی 

هزینه های سنگین درمان هم اگر خانواده فقیر داشته باشن و قطع درمان وضعیت بیمار رو تشدید میکنه

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
2731
بله دقیقا حق مسلمشونه اخه استارتر خودشونو گفتن که بعد عقد فهمیدن از اقا دوماد نگفتن که بعد عقد فهمید ...

درسته. من برداشت کردم کلا بعد از عقد فهمیدن. اگه داماد از قبل می‌دونستن که هیچ مشکلی نیست.

تصورم این بود اون صداقت اولیه زیر سوال رفته. وگرنه قرص که والا خیلی هم خوبه. خودش نشونه مثبته به نظر من😄

اره نمیدونستیم هیچی نگفت 

حالا اینقدر درگیرش نشو شاید یه بیماری خیلی ساده است

کاش هممون میرفتیم روانپزشک

بیشتر مردم مریضن ولی خودشون قبول ندارن

اونا که میرن دکتر و درمان میکنن سالم تر هستند

ببخشید نمیخوام توهین کنم شاید اگر شما یه چکاب بشید شاید مشکلی باشه

مثل همین حساسیتتون شاید وسواس فکری دارید شاید اضطراب

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
2740