2733
2734

امسال یازدهمم ی ماه دیگه امتحان نهایی داریم و من یکم عقبم از درسا

هفته ی دیگه قراره ببرن شیراز سه روزه

الان همه دوستام دارن تو گروه برنامه میچینن و ...

اما مشاورم اجازه نداد گفت فرصت نداریم ☹️

من جز درس و استرس خاطره ی دیگه ای از دبیرستان ندارم سال دیگه ام که میشم کنکوری...

دعا کنید این ی سال باقی مونده ب خیر و خوشی تموم شه حداقل ارزش زدن این همه سختی و مسافرت نرفتن و داشته باشه

مشاورت غلط کرده

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بزن برو شیراز . همون سفر روحیتو برا درس خواندن دو چندان خوب می‌کنه 

نمیدونم میترسم امتحانامو بد بدم ضایع بشم پیشش

این ماهم کلا کلاس چیده برام

دیگه دارم دیوونه میشم😮‍💨😂

2738
اگه اونا رفتن و تو فکرشون نموندی گوش بده اگه نه برو🦥

تو فکرشون ک هستم ولی اونا از اول سال بلانسبت شما مثل خرررررر خوندن من از اول سال نخوندم دوماهه شروع کردم تازه کارم سخت شده😂

به خاطر خودم میگه دیر شروع کردم ولی خیلی دارم میسوزم☹️😂

بابا حال سال یازدهمی اینجور کنی برای عید دوازدهم میبری

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند