2733
2739
منم افسردگی شدید دارم وتازه متوجه شدم عزیزم بستگی داره توچ مرحله ای باشی اگرمث من باشی باید دارو مصر ...

درست میگی ولی من همش ازین چیزا فراریم و خودمو حبس کردم😔

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭

با مشاور تلفنی صحبت کن اگه شرایط مشاور رفتن رو نداری حرم مشاوره تلفنی رایگان داره

جمکران هم داره 

به جز اینا عزیزم منطقیه طول میکسه تا به شرایط عادت کنی سعی کن دوباره خودتو پیا کنی 

مشغولیت واسه خودت ایجاد کن کاری که بهت حس خوب میده هاا نه هرکاری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودتو بغل کن  همونجوری که بچت میخوره زمین پاش زخم میشه بغلش میکنی اینبار نوبت خودته  اون ...

ممنون‌عزیزم امیدوارم خوب بشم 

تلاشمو میکنم❤️

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭
عزیزم باید قبول کنی که پدر تونو از دست دادی .. ی روز همه میرن حتی خودمون .. همه چیزو بسپار به زمان ، ...

مرسی عزیزم سعیمو میکنم. دعا کن برام🥺❤️

2731

عزیزم… بابت فوت پدرت بهت تسلیت می‌گم، امیدوارم که روحش قرین شادی و آرامش باشه. یادت باشه که تو حق داری مدتی ناراحت باشی، هر چی باشه تو این سن کم کلی مسئولیت زندگی متاهلی و مادر بودن رو داری به دوش می‌کشی و از طرفی هم عزیزت رو از دست دادی، به خودت اجازه‌ی سوگواری بده و از خودت انتظار نداشته باش که به این زودیا مثل قبل باشی. سعی کن که با همسرت در مورد این حالت صحبت کنی و بهش بگی که ممکنه برای مدتی نتونی مسئولیتاتو به خوبی قبل انجام بدی، حتماً سعی کن به پسرت هم در مورد شرایط توضیح بدی و جوری قانعش کنی که مدتی سوگواری ولی به زودی قراره درست بشه حالت، چون بچه‌ات الان درکی از شرایط نداره و ممکنه مسائل محیطش بهش آسیب‌های ریشه‌ای بزنه(مواظب باش که با بچه‌ات درد دل نکنی و فوران احساسات نداشته باشی). بعد از اینا هم سعی کن به خودت حق بدی بابت ناراحت شدن، بابت خستگی‌ای که داری، بابت اینکه دیگه نمی‌تونی مسئولیت‌هاتو به خوبی انجام بدی و… و خودتو سرزنش نکنی اصلاً، سرزنش کردن خودت فقط باعث می‌شه که حال روحیت بدتر بشه. همیشه هم یادت باشه که تو الان آدم ضعیفی نیستی، صرفاً مدت زیادی قوی بودی و الان نیاز داری که در آرامش به خودت برسی و قوی‌تر برگردی به روتین قبلیت. برات آرزو می‌کنم که بهتر بشی عزیزکم🤍🌱

دانشجوی روانشناسی هستم عزیزم ببین حتما ورزش کن باشگاه برو..ورزش خیلی کمکت میکنه یه فعالیت جدیدی وار ...

من هنرم رقص بود همیشه تمرین داشتم تو خونه

باشگاه هم بخاطر بچم نمیتونم برم 

تا میخوام بخندم یادم از بابام میاد میگم عه بابات رفته تو میخندی؟😞

در ابتدا تسلیت میگم

ببینید شما طبیعتا به خاطر فوت پدرتون غمگین هستین و قابل درک هست اما نباید بیش از تاثیر بد روی زندگی بزاره عرض کردید شرایط رفتن به روانشناس رو ندارید 

ورزش کن و مدیتیشن یوگا برلی اعصاب و روان عالیه 

البته در کنارش اینو باید لحاظ که خوانواده بهترین عزیزانی هستند که کنارمون هستند و باید قدرشونو بدونی و سعی کنی در کنارشون از زندگی لذت ببری یکی از کسایی که میشناسم به خاطر یه مشکل انقدر نشست گریه کرد و تو خودش رفت بوده که به افسردگی تبدیل شد و بعد از چند ماه دارو اعصاب مصرف کردن هنوز حالش خوب نشده و آرزو داره که یک لحظه شاد باشه 

خواهرم پس بهتره تا دیر نشده به خودت بیای و هرچه میتونی از زندگی لذت ببری حتی از ساده ترین چیز ها و امیدت به خدا باشه و نماز و دعا رو فراموش نکن باعث آرامشت میشه انشالله مشکلت حل میشه 😇🙃

من هنرم رقص بود همیشه تمرین داشتم تو خونه باشگاه هم بخاطر بچم نمیتونم برم  تا میخوام بخندم یا ...

میفهمم

روحشون شاد

دوره سوگ رو باید طی کنید‌..

به خودتون فرصت بدین

ناراحتیتون طبیعیه و سرکوبش نکنین..

به زمان کمی زمان بدین..

دزدیده چون جان می روی اندر میان جان من/سرو خرامان منی ای رونق بستان من/چون می روی بی‌من مرو ای جان جان بی‌تن مرو/وز چشم من بیرون مشو ای شعله‌ تابان من/هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم/چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من
2740
با مشاور تلفنی صحبت کن اگه شرایط مشاور رفتن رو نداری حرم مشاوره تلفنی رایگان داره جمکران هم داره&nb ...

ممنونم

چه شماره ایه چجوری میتونم تماس بگیرم؟

عزیزم… بابت فوت پدرت بهت تسلیت می‌گم، امیدوارم که روحش قرین شادی و آرامش باشه. یادت باشه که تو حق دا ...

ممنونم عزیزم که وقت گذاشتی 

عزیزم شما تو دوره ی سوگ هستین و حق داری که برای پدرت تمام و کمال سوگواری کنی و بعد نبودنشونو بپذیری و باهاش کنار بیای

اگه درست سوگواری نکنی این افسردگی مادام العمر باهات میمونه

عزیزم طبیعیه خب داغت تازست کم کم خودت به زندگی برمیگردی باید این دوره سوگواری بگذره ..خدا بیامرزتشون

دنبال درامد و کارم اگه کار درستی تو ذهنتونه بهم پیشنهاد بدیید ممنون میشم♥️♥️♥️♥️
ی شماره دارم ازشون میشه درخواست دوستی رو تایید کنید

تایید کردم

2706