2737
2734

تنها زندگی کردن و واقعا دوس دارم هم تو خونه پدریم زجر زیادی کشیدم هم همسرم اذیتم میکنه بهم خیانت کرد دلمو شکست خیلی دروغا بهم گفت با دروغ منو اورد تو زندگیش اعتیادشو پنهان کرد خلاصه ازپشت خنجر زد...دیگه ازهمه چی خسته ام فقط دلم میخواد تنها باشم و برای خودم زندگی کنم اما پولی ندارم😔سرکارم نمیزاره برم که یه کم پول واسه خودم جمع کنم...هیییی دلم خیلی گرفته یعنی تا لحظه مرگم نباید رنگ آرامش و ببینم....

منم تو شرایط،توام

اگر فقط فقط یه درامد داشتم جدا میشدم

پدرم فوت شده مادرپ دوست دارو مادرمه اما سوهان روح زدتر از شوهرم شده شوهرم تحمل کنم اما مامانم ۲روزم نمیتونم یسره غر میزنه 

کلا بابت تمام زندگی در حال غر زدنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
من با دویست ملیونم کارم راه میفته یه جایی رهن میشه کرد حومه تهران بعدشم خدا بزرگه میرفتم سرکار 

خدا کمکمون کنه 😪

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁
منم تو شرایط،توام اگر فقط فقط یه درامد داشتم جدا میشدم پدرم فوت شده مادرپ دوست دارو مادرمه اما سوه ...

منم گیر افتادم نه طاقت خونه بابامو دارم با اون فضای متشنج نه با شوهرم دیگه احساس خوشبختی میکنم خیلی داغونم از اینجا رونده ازاونجا مونده😔

شرایط منم همینه الان نشستم زار زار گریه میکنم با این تفاوت مجردم ۲۸ سالمه شانس ازاواج ک نداشتن و نمیخوام با این اعصابی م خاتوادم واسم گذاشتن اصلا ازدواج کنم

خانوادم زنذگی زهرمارم کردن والا ارامش نذارم تو خونه مدام مادرن غور میزنه دیگ صبرم تمام شده و هروز دعوا ب کوجیک ترین کارهام گیر میده انگار ن که سنی ازم گذشته . 

من دوران دانشگاه تنها زندگی کردم قدر ندونستم  الان ارزدمه یه جایی دور برم تمها زندگی کنم فعلا شرایط یک ماهش رو دارم  ک شهر دیگ نسافرخونه بنونم اما باز باید بگردرم و همون اش و همون کاسه 

من خدارو شکر بچه ندارم اما شما میتونی بچه رو بزاری مهدکودک و تو اون تایم بری سرکار

کار خیلی سخت گیر میاد..

فعلا دارم تحمل میکنم ببینم بزنامه ام چی میشه

دوست دارم ادم شه بتونم تکیه کنم بهش بخاطر پسرم 

اگر خودم تنها بودم همین الانم میتونستم جدا شم

شرایط منم همینه الان نشستم زار زار گریه میکنم با این تفاوت مجردم ۲۸ سالمه شانس ازاواج ک نداشتن و نمی ...

جنابعالی از ما ک بچه داریم و زندگی مشترک داغون صد هیچ جلویی

میتونی زیاد خونه نمونی

حتما برو سرکار ...تراپی برو مهارت ازدواج کسب کن و خودت رو بشناس اونوقت با دید باز ازدواج کن

من لنگ پسرمم