2737
2734

نمی‌دونم کارم درست بود یا نه 

از اول تعریف کنم 

من عقدم دو ساله

شوهرم یه شال یا یه شاخه گل یا یه بردن به یه کافه هیچ کاری تو این دوسال برام نکرد با این که چند هفته قبل سالگرد عقدمون بود رفتم براش کادو گرفتم گل گرفتم ولی اون اومد دست خالی گفت حوصله نداشتم برم گل فروشی

یه ماه دیگه عروسیم قرار بود راه بیوفته 

ولی نامزدم همش تو این هفته کلافم کرد همش که تو درکم نمیکنی لباس نگیر طلا نگیر خانوادم گفتن اشکالی نداره یه عروسی 150نفری تو خونه بگیر و طلا نمی‌خواد همون لباس بگیر بازم می‌گفت لباس هم نگیر از 150نفر هم کم کنید 

هر چی گفتم نمیشه آخرش گفت باشه من همه کار میکنم ولی بعد عروسی با خانوادت قطع رابطه میکنیم حتی مامانت حق نداره بیاد خونت

منم اعصابم خورد شد دعوا کردم که تو دوسال برام چیکار کردی بزرگترین کاری که کردی منو بردی مغاذع یه چیپس و بستنی گرفتی 

نه یلدایی نه لباس عید نه آرایش نه آرایشگاه هیچی

چطور میگی درکت نکردم چطور تو ندیدی 

بیشتر طلبکار شدم فحش داد و اینا یهو گفت میدونی چرا چند روزه با مامانم دعوا میکنم گفتم چرا گفت مامانم همش میگه چرا تو اون یه هفته ای که زنت اومد خونمون وقتی می‌رفت بیرون ازم اجازه نمی‌گرفت چرا چادر نمیپوشه 

من چند هفته قبل رفته بودم خونشون من شهرستانم اونا تهران دعوتم کرده بودن چون راه دور بود یه هفته موندم مادر شوهرم گفته چرا زنان وقتی میرفته بیرون از من اجازه نمی‌گرفته شوهرمم می‌گفته زنگ میزده به من از من اجازه می‌گرفته برا چی از تو اجازه بگیره گیر داده بوده که چرا من چادر نمیپوشم با اینکه دختراش چادر نمیپوشن .....

هستید بقیشو بگم

برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرست برام  گلم  الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وضعیت مالی و شغلیشون چطوره؟ 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2740
اره بگو

منم خواستم زنگ بزنم به مادر شوهرم انقد سر درد گرفته بودم از بس گریه کرده بودم نتونستم زنگ بزنم پیام دادم گفتم اول بچتو نصیحت کن که بیست و پنج سال سنشه دو ساله عقدیم حرف طلاق و جدایی وسط نکشه 

دومن من چادر بپوشم نپوشم برم بیرون نرم از بچت اجازشو میگیرم 

مگه من چند تا شوهر کردم که باید از چهل نفر اجازه بگیرم برا یه مغاذه رفتن  

برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرست برام  گلم  الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

ببین کسی ادمو بخواد پولم نداشته باشه ادم میگه اشکالی نداره چون با لبخند میاد سمتت همون یذره پولشم با علاقه برات خرج میکنه اما این پولم داشته باشه یه پاپاسی خرج تو نمیکنه