2737
2734
عنوان

با شوهرم و مادر شوهرم دعوا کردم 😐😞 دو نفری بهم پریدن

| مشاهده متن کامل بحث + 6138 بازدید | 112 پست
شوهره هم خسیسه  آدم خسیس به درد نمیخوره

هنوز بهم میگه اگر به مامانم بی احترامی کنی دهنتو جز میدم 

برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرست برام  گلم  الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
نه طفلی هم نیست،الانم میتونه خودشو نجات بده اصرار داره تو بدبختی بمونه و پس فردا ی بچه رو هم این وس ...

کلن تو این سایت فقط میان واسه درد و دل 

دنبال راه درمان نیستن 

خودشون انتخاب میکنن که اذیت بشن 

بهتره متفرق شیم 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا هیچ اصراری ندارم  ولی واقعن خانواده من اصلا اعصاب روان ندارن تو همون قدیم موندن میگن ما ر ...

زندگی سخت تر میشه برات.بدون بچه طلاق بگیری خیلی بهتره تا اینکه با دوتا بچه طلاق بگیری.ما یه قومی داشتیم عقد کرد توی عقد رابطه داشت بعد شوهرش طلاقش داد.خیلی شوهرش بد و خسیس بود اذیتش می‌کرد.الان بعد ۳ سال دوباره ازدواج کرد.شوهرش خیلی پولداره و مذهبی و نماز خون.تاحالا ازدواج نکرده.تنها ایرادش اینه ک اضافه وزن داره.ولی بجاش مهربونه و برا زنش ارزش قائله

2731
قشنگ ترین پستی بود که برام گزاشتید مرسی عزیزم ممنون ازت

به نظر من درامد همسرت توی تهران خیلی کمه و شاید واقعا دستش تنگه . سنی هم نداره که اگهخودت  زرنگ باشی میتونی زندگیتو بسازی

خونه مال خودشونه یا اجاره ای .؟

سیاست درست ومشاوره وهمینطور گرفتن نفقه از راه قانون بهت کمک میکنه.

خیلی از مشکلات از بی سیاستی خودمون سرچشمه میگیره.

فکر کن یک عروس با سیاست دیگه میتونه همه این قضایا را درست کنه .

دعواهتون را اگر خودتون نمیتونید به جایی برسونید برید مشاوره واز طریق قانون پیگیر بشید.

راستی تنها که بری قاضی راضی برمیگردی.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
اگه فحشم نمی‌دید و نمیرید سرم،،،، من میگم اون یه جا حق با مادرشوهرش بوده ؟؟؟ شما فکر کن زن داداش ...

وای دقیقا خیلی خوب گفتی،باید لاقل خبر میداد که من میرم تا در مغازه و بیام

پدر شوهر ندارم و مادر شوهرم تنهاست قراره دو سه سال با اون زندگی کنم درآمدش ماهی 17الی 18تومنه

با این درامد تو شهرستان کلاسم میزارن😐😐بنظرم یکم باید نرمتر با شوهرت برخورد کنی،خیلی لج میکنی باهاش،منطقی باهاش صحبت کن و اگه نه اورد نزن زیر همه چی و شروع کنی به دعوا،یه موقع که حال جفتتون خوبه بشونش و براش توضیح بده یکمم مظلوم باش،بگو ارزوی هر دختری عروسی و لباس عروسیه،پول بازم میادو میره ولی ادم فقط یکبار تو عمرش عروس میشه،میگم حتی اگه گفت نه تو دعوا درست نکن و با مظلومیت ازش بخواه،خودتم یکم باهاش راه بیا مثلا بگو طلا گرم پایین برمیدارم بعدم طلا میشه سرمایه زندگیمون مال هردومونه و هر موقع نیاز داشتی بفروش،یا مثلا بگو باشه یکم تعداد مهمونارو کم میکنیم

2740