2737
2739
عنوان

تا حالا تو لحظات سخت کم اوردین؟

244 بازدید | 46 پست

بیاین یکم از تجربه هاتون بگین

من خودم روزهای سخت و پرچالشی رو میگذرونم،اگه دوست داشتین ممنون میشم یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتمون❤🙏

دلشکستن هنر نیست؛تا توانی دلی به دست آور🍀💚            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چالش عکس کودک😍

شماره80

https://rubika.ir/joinc/CEFAAHHH0YHXCOEMLODGYQMJUZKCVNRF

بیشترین لایک350به بالا😍

نفر اول300تومن

نفر دوم 200تومن

و نفر سوم 100تومن 

مهلت چالش تا 30ام⚘️🌹

عکس فرزندتو به این آیدی بفرس

@toran_gz

همین الان سخت ترین مراحل زندگیمه ولی توکلم به خداست

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2740

برحال خیلی خردسالم برای روزای سخت

و خب خیلی روزای سخت تری رو قطعا قراره بگذرونم

ولی از نظرم تا اینجا واقعا مقاوم بودم،اینکه هم درس بخونی هم کار کنی هم هزار جور کار دیگه بیاد رو سرت و بازم بتونی تو همشون بهترین باشی خیلیه🥲💪🏿

او قندِ روزهای تلخ من است!🤎 .
تا دلتتتت بخواد همین الانم دارم از نسیه خرج میکنم

😢😢الهی بگردم

خدایا خودت دستامونو بگیر تنهامون نزار

من واقعا الان خیلی وقته ارامش ندارم همش استرس همش تنش فشار مالیو....

بله سعی کردم به چشم یه چالش وتجربه بهش نگاه کنم 

همین روزاست ک آدمو پخته تر و قوی تر میکنه 

این روزهام میگذره وتموم میشه اما تو آدم قوی تر شدی واین خیلی قشنگه

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
۱۰۰ صلوات میفرستم عزیزم حاجت روا بشی 🌹 مرتب تکرار کن به مو میرسه پاره نمیشه ،،این نیز بگذرد..

عزیزممممم یک دنیا ممنونم❤

حضور شماها باعث دلگرمیه ❤

😢😢الهی بگردم خدایا خودت دستامونو بگیر تنهامون نزار من واقعا الان خیلی وقته ارامش ندارم همش استرس ...

ایشالله دستامونو بگیره من دیگ واقعا کم اوردم هنگم دیگ واقعا امیدی ام ندارم ک طوری بشه

عاره میشینم یه دل سیر گریه میکنم با خدا حرف میزنم دعا میکنم گله میکنم و..بعد پا میشم

میدونم با نشستن و غصه خوردن و... چیزی درست نمیشه 

البته که خدا هم نمیزاره غرق بشم خودش به وقتش دستم رو میکیره ولی خب من گاهی کم طاقت میشم باید یکم صبور تر باشم بیشتر بهش اعتماد کنم 

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
عزیزم برات حمد خوندم توهم میشه بری تو این کانال به شرکت کننده شماره 80 رای بدی 🙏

مرسی عزیزم دلم 

من روبیکا ندارم اخه😢