2737
2739
عنوان

حالا چی بپوشم😱😂

287 بازدید | 34 پست

همیشه تصورم از خودم برا روز کنکور ی دختر بود ک شده پوست استخون و با چشمای گود افتاده و پر از استرس ی لباس بدرد نخور میره کنکور بده😂😔

الان استرس که ندارم هیچ

تو انتخاب لباس موندم فکرشم ک میکنم تا ضد افتابمو نزنم نمیرم😂💔

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

نمیدونم چم شده اصلا استرس ندارم 💔😐. 

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم چم شده اصلا استرس ندارم 💔😐. 

منممممم

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2740
بجاش بشین بخون 

این ی هفته اخر فقط مرور سریعه کسی که میخواست تا الان میخوند

من یه لباس راحت و در حد عرف میپوشم

ولی ضد افتابو بزن حتما.من یه دیقه بدون ضد افتاب باشم لبو میشم😂😂

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
اسی هدفت دندونه؟ میاری به نظرت؟

اره به امید خدا اگه رو جلسه اتفاقی نیوفته و همینطور رو جلسه نهایی ها بنظرم میارم

من افتضاح بودم موقع کنکورم  دست و صوزت و پا پر پشم عینکم کج شده بود وقت نداشتم بدم درستش کنن ...

منم دوست دارم داف بشم ولی انگیزه ندارم 

با ی بچه ۴ ماهه چند ماهه حتی اصلاح صورت هن نرفتم

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
من افتضاح بودم موقع کنکورم  دست و صوزت و پا پر پشم عینکم کج شده بود وقت نداشتم بدم درستش کنن ...

چه خووب امیدوار شدم ب بعد از کنکور چون دقیقا عین زامبی ام😂😂