2733
2739
عنوان

مامانم مریضه خیلی حرصم میده

56 بازدید | 3 پست

من ۲۲ سالمه و متاهلم . 

مامانمم سنی نداره ۵۲ سالشه ولی چندین ساله پارکینسون داره دارو مصرف میکنه .

بعد سر کوچیک ترین چیزا عصبی میشه جیغ میکشه دیوونه بازی در میاره یا خودشو میزنه یا میاد منو بزنه ، سر چیزای مسخره مثلا سر یه لیوان آب ریختن یا سر ده دیقه دیرتر لباس پوشیدن ، یا سر  یه دونه پیشنهاد دادن تو دکور خونه ش . نمیدونم اینا به خاطر پارکینسونشه یا نه ولی طبیعی نیست . منم خب آدمم عصبی میشم از دستش ، بعد که منم عصبانی میشم جیغ میکشه و گریه میکنه و ازم عذرخواهی میکنه میگه حالم خوب نیست حرف نزن ، هیچی نگو . 

بعد دست و پاهاش قفل میکنه میرم اونقدر ماساژش میدم تا باز بشه .

دلم براش میسوزه ولی واقعا هم خودشو عذاب میده هم دیگرانو . بابای بدبختمم روانی کرده ولی دست خودش نیست قبلا  اینجوری نبود الان روز به روز داره بدتر و بدتر میشه .

میام پیشش افسرده میشم ، کلی اعصابم خورد میشه ولی بازم دلم براش میسوزه و حرص میخورم وقتی حال بدشو میبینم.

خیلی منو دوس داره بعدش میاد بغلم میکنه کلی گریه میکنه کلی ازم عذرخواهی میکنه ولی خب هر وقت میام پیشش دپرس و افسرده میشم . عینه بچه های مظلوم پنج ساله ی خراب کار شده .

با همه هم همینجوری میشه بعضی وقتا دوستاش ، خواهربرادراش ، همه ...

شوهرم میگه زیاد نرو ، به فکر خودت و زندگیه خودت و اعصاب و روانه خودت باش .

راستم میگه ولی خب بازم دلم برا اون و واسه بابام  میسوزه نمیتونم کمتر بهش سر بزنم .

ولی با این مریضیش همه ی اطرافیانش ذره ذره آب میشن مخصوصا بابام 

نمیدونم چیکار کنم که اینقدر به خاطرش حرص نخورم  و خودمو عذاب ندم 

اطلاعی ندارم در این زمینه ولی خیلیییییی دعا میکنم حالشون بهتربشه..اگه اعتقاداتشون خوبه یه زیارت مشهد ...

ممنونم 🥺❤❤

آره زن معتقدیه .

مشهد از وقتی مریض شده نرفته ولی بعد از مریضیش یه بار بابام کربلا بردتش اتفاقا از کربلا اومد پنج شیش ماه خوب بود خدا رو شکر ولی دوباره داره مثه قبل میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم 🥺❤❤ آره زن معتقدیه . مشهد از وقتی مریض شده نرفته ولی بعد از مریضیش یه بار بابام کربلا بردت ...

بازم ببرید عزیزم...الان دل شکسته ترید و حاجتمندتر...انشاالله حاجتتونو میگیرید...مشهد ببرید خودت بعد زیارت با امام درددل کن گریه هاتو بکن خیلی اثر داره...بیماری سخته خیلیییی مخصوصا بیماری مادر که دل آدمو خون میکنه...الهی که خدا شفاشون رو بده حالشون بهتر بشه

2742