2733
2734
عنوان

جواب هم کلاسی فضولو چی میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 30 پست
شما بگو من درس میخونم تو چرا حرصشو میخوری. و بعد بگو خوشم نمیاد یکی مرتب بهم بگه تو می‌خونی نخون لاز ...

دقیقا همینطوره

خیلی فشار میخوره

خودشم میدونه زیاد نمیخونم

از فشار خوردن اینارو میگه،خصوصا جلو بقیه

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم هیچی نگو فقط خیلی بی حس زل بزن تو چشماش و بعد از بغلش رد شو. چون هر چی بهش بگی پرو تر میشه

والا نگمم پررو تر میشه

هر بار همین کارو کردم که الان زبونش سه متر شده 

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت
دقیقا همینطوره خیلی فشار میخوره خودشم میدونه زیاد نمیخونم از فشار خوردن اینارو میگه،خصوصا جلو بقی ...

برای منم میگن اهمیت نده ازاین آدما زیاده مثلاً خونه تا حد خر خوندن به من که تازه تو کلاس میخونم میگن چرا می‌خونی

2742

بهش بگو چی بتو میرسه من زیاد خونده باشم؟ 

یکی از دلایل موفقیتم اینکه سرم تو کار خودمه .

بجای فضولی و دخالت تو کار مردم برو درستو بخون نمره کم نیاری

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
برای منم میگن اهمیت نده ازاین آدما زیاده مثلاً خونه تا حد خر خوندن به من که تازه تو کلاس میخونم میگن ...

بله اکثرا میخوان عقده گشایی کنن

چقد حقیرن اینجور آدما واقعا:)

بهش بگو چی بتو میرسه من زیاد خونده باشم؟  یکی از دلایل موفقیتم اینکه سرم تو کار خودمه . بجای ...

همیشه هم نمرش از من کمتره

از بس سرش تو کار منه

من حتی نخونمم نمرم ازش بیشتر میشه

دقیقا همینطوره خیلی فشار میخوره خودشم میدونه زیاد نمیخونم از فشار خوردن اینارو میگه،خصوصا جلو بقی ...

من باشم شخصا جواب نمی م چون اون میخواد حرص منو دربیاره من جواب بدم مشخصه به اهدافش رسیده 

2740
من باشم شخصا جواب نمی م چون اون میخواد حرص منو دربیاره من جواب بدم مشخصه به اهدافش رسیده 

آخه جواب ندی هم،فکر میکنن حق با خودشونه

این جور آدم هارو باید ی کتک حسابی بزنی☺️

آخ کاش میشد واقعا 

آخه جواب ندی هم،فکر میکنن حق با خودشونه

بذار فکر کنه فعلا نتیجه مهمه که مشخصه کی موفقتره .

یه توصیه خواهرانه این افکار و دل‌مشغولی ها در هر مرحله زندگی آدم میشه مانع برای ادامه دادن مسیر خودت . باید رها کنی تا راحت به راهت ادامه بدی گل

بذار فکر کنه فعلا نتیجه مهمه که مشخصه کی موفقتره . یه توصیه خواهرانه این افکار و دل‌مشغولی ها در هر ...

بله منم موافقم با شما

اما من تو گذشته کلا شخصیتی داشتم که اجازه میدادم افراد هر چی میخوان بگن و از خودم دفاع نمیکردم و این خیلی ضربه زد بهم

دوست ندارم الان دوباره اون رفتارمو تکرار کنم و به آدما اجازه بدم هر حرفی خواستن بزنن

پس به بار. جواب بده محکم . دیگه هم باهاش حرف نزن هر وی اونم گفت توجه نکن 

چشم ممنون از راهنماییتون 

2706