2752
2734
عنوان

دو روز پشت سر هم قهوه گرفتم

181 بازدید | 20 پست

من یک هفتس با دختر همسایمون اشنا شدم باهم تو یه ساختمون هستیم و 

به تازگی باهم  اشنا شدیم 

دوروزه هروقت میاد میشینم کنار هم برا خودمون نگاه اشکال قهوه میکنیم 

من پیشونیم درد میکنه و کسل و بی حال میشم  

بنظرتون ممکنه دختره موکل داشته باشه ؟؟

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ببین کلا فا.ل قهوه یا هر ف.ال دیگه ای بخوای بگیری کم کم حداقل باید بزاری ۷ روز ازش بگذره بعد بگیری چون سنگینی داره 

دوم اینکه فالگیر نمیتونه برای خودش فا.ل بگیره و فقط برای بقیه میتونه 

حالا شاید مال این نباشه اما در کل خواستم بگم پشت سرهم نگیر سنگینی داره برات

ببین کلا فا.ل قهوه یا هر ف.ال دیگه ای بخوای بگیری کم کم حداقل باید بزاری ۷ روز ازش بگذره بعد بگیری چ ...

چرا فالگیر برا خودش نمیتونه؟

دلیلش چیه

میشه واس حل مشکلاتم صلوات بفرستید
چرا فالگیر برا خودش نمیتونه؟ دلیلش چیه

واقعیتش دلیلشو دقیق نمیدونم منم خودم وقتی جزوه شو تهیه کردم توی نکاتش نوشته بود و از کسی که خودم پیشش ف.ال میگیرم و خیلی وقته تو اینکاره پرسیدم گفت برای خودمون نمیتونیم انجام بدیم دیگه نرپسیوم دلیلشو 

اما فکر کنم به خاطر انرژیشه چون انرژی فا.ل گیر با اونی که مشتریه نیاز دارهباهم همسو بشه تا طرف بتونه با استفاده از انرژی ناخوداگاه خودش انرژی طرف و پیش بینی کنه و نمیتونه اینکار فقط با یه انرژی انجام بده و به دوطرف نیازه البته شاید این باشه چون کلا کار فا.ل اونایی که بدون موکلن با انرژی و ناخوداگاه هستن

واقعیتش دلیلشو دقیق نمیدونم منم خودم وقتی جزوه شو تهیه کردم توی نکاتش نوشته بود و از کسی که خودم پیش ...

مرسی 

ی سوال دیگ اینکه اگه با انرژی ناخوداگاهه پس چرا سنگینی میاره؟

میشه واس حل مشکلاتم صلوات بفرستید
ببین کلا فا.ل قهوه یا هر ف.ال دیگه ای بخوای بگیری کم کم حداقل باید بزاری ۷ روز ازش بگذره بعد بگیری چ ...

ببین فا .. ل نبود 

اخه جفتمون  ف ال گیر نیستیم 

کنار هم نشسته بودیم فنجون های قهومون به سمت قلبمون برگردونیم شکل هارو نگاه کردیم

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 
2706