2733
2734
من خودم پسر دارم دانشجو شاید کاری کنه باهاش موافق نباشم وناراحت شم والا چون دیگه بزرگ شده کمتر دخالت ...

احتمالأ قبلا حرفش شده و مادرش مخالف بوده ترجیح داده تو عمل انجام شده بزارع در هر صورت هر بچه ایی از اخلاق پدر و مادرش با خبره و می‌دونه از وی خوششون نمیاد و نیاز ب پرسیدن ندارع کاش با هم ب تفاهم مبرسیدن 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با این رفتار  آدم لجباز تر میشه 

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2740

هیچکدوم ، از راهش وارد میشم.باهاش حرف میزنم بببینم چرا ذهنش به این قضیه تمایل پیدا کرده اگه خودم نتونم افکارش رو اصلاح کنم از مشاور کمک میگیرم

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
احتمالأ قبلا حرفش شده و مادرش مخالف بوده ترجیح داده تو عمل انجام شده بزارع در هر صورت هر بچه ایی از ...

نمیدونم ولی چون من خودم خیلی با پسرم دوست بودم و هستم سعی کردم واقعا با کارهایی مخالفت کنم که دیگه واقعا مضرو....و کار نظر شخصیم رو بهش دیکته کنم هرچی یه مدل

یاد من باشد که کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد

نه🤣🤣🤣چون خودم تتو دارم .

ولی خب دوست دارم بهم میگفت شاید منم باهاش میرفتم میزدم 🤣🤣کلا دوست دارم با دخترم دوست باشم تو این مسائل و‌کمکش کنم 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!

شما به خودت رجوع کن که چرا بچت به تو نگفته مشکل از شما ست الان

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

من خودم اصلا دوست ندارم رو بدنم چيزي باشه ولي شوهرم برعكسه بدنش پره ب نظرم دخترم چون باباشو ديده دوس داشته باشه بزنه ولي اشكالي نداره هر كس اختيار بدن خودشو داره خودش بايد اون دنيا جواب بده

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

مگه تتو چشه

فقط به این فکر می‌کنم چرا مخفیانه انجام داده

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره.