2733
2734
عنوان

بچه م پسر شد چشم جاریام در بیااااد

| مشاهده متن کامل بحث + 4614 بازدید | 142 پست

چالش عکس کودک😍

شماره80

https://rubika.ir/joinc/CEFAAHHH0YHXCOEMLODGYQMJUZKCVNRF

بیشترین لایک350به بالا😍

نفر اول300تومن

نفر دوم 200تومن

و نفر سوم 100تومن 

مهلت چالش تا 30ام⚘️🌹

عکس فرزندتو به این آیدی بفرس

@toran_gz

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رو شکر .. انشالله هر دو بچه هات سالم و صالح باشن .. عزیزم تسپرسو هم بسیار سرد هست ‌ . تقدیر و خواست خداوند این بوده. منم همیشه میگم کل رزیم های تعیین جنسیت در برابر خواست خداوند کشکه.. زنداداش من طبع بسیار سردی داره و همیشه هم درحال ماست و دوغ خوردنه . من همش میگفتم تو بچه اولت دختر میشه . ولی به خواست خدا پسر دار شد 

2742
عنوان با متن تاپیک همخونی نداره اصلا 

اتفاقا همخمونی داره،جوری میگه انگار بودن پسره خیلی مهم نیست،

من این حسو گرفتم از حرفاش

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

برای چش در اوردن ملت فقط 🫤🫤🫤

مگه تخت پادشاهیتون رو زمین مونده 

😐😐😐

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚
2740
اینکه خوبه  جاری من عقد که کرد دیگه شروع کرد به طعنه زدن پسر چیه،پسر اصلا خوب نیست من دختر میخ ...

اینجور ادما خیلی حقیرن!! بچه نعمته هدیه هست زیباییش به اینه که هرچی خدا داد شکرش کنی من هیچ وقت نفهمیدم ۵۰ گرم گوشت لاپای بچه چه گلی سر پدر و مادر میزنه که سرش اینجوری فخرفروشی میکنن!! کاش میفهمیدن با ادب و انسانیت و پیشرفت بچشون سربلند میشن نه با ناحیه تناسلیش!!

آها اینم بگم من مربی فیتنس بودم و وقتی باردار بودم به شدت ورزش سنگین میکردم وزنه های ۲۰-۳۰ کیلو خد ...

منم ی ماهه باردار بودم کلی قرص مبخوردم رنگ میذاشتم ورزش و رقصای سنگین میرفتم خدا خواست

هفدهمین کااااااااربری 
2706