2733
2734
عنوان

بچه م پسر شد چشم جاریام در بیااااد

4542 بازدید | 142 پست

چیه فک کردین الان ذوق مرگم؟ نه

بچه اولم دختره

این بارداریمم خدا خواسته بود و من قبل بارداری صبح و شب سردی میخوردم 

حالا فهمیدم چون شوهرم روزی چند شات اسپرسو میخورده شاید پسر شده شایدم تو تقدیرم بوده

خداشاهده دختر میشد هم همینقددد خوشحال بودم

اصلا چون یه دختر دارم انیس و مونسمه برامذفرق زیادی نداشت این چی بشه

راستی ، یه جا گفتم دختر داشتن لیاقت میخواد، بعضیا براشون سو برداشت شد، چون بحث سر این بود  اونا که سونو ان تیشون میگن دختره و سذیع سقطش میکنن، لیاقت دختر داشتن ندارن

بحث سر اون بود وگرنه هر دو نعمت خدان( ولی انصافن دختر شیرین تره)

خدا بچه ها همه رو بهشون ببخشه و هرکی دلش میخواد فرزند سالم و صالح بده 

منم خداروشکر میکنم بخاطر سلامتی بچه هام

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دختر و پسر فرقی نداره که چش کسی در بیاد

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صحیح

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2738

خب الان چه ربطی به چشم جاریا دراد داره😐 بگو بچه دار شدم چشم جاریا دراد

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴