2733
2739
عنوان

مسخره تر از اون کلیپ الویه اینستا ندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1847 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موافقم واقعا دنیای اینستا با دنیای نی نی سایت خیلی فرق میکنه

اره یکی از تفاوتای دیگه ش که خیلی بولده اینه که اینجا فکرمیکنن پسرا با دختری که قبلا دوست پسر داشته ازدواج نمیکنن ولی تو اینستا اکثر پسرا کلا با این موضوع که دخترا هم قبل از ازدواج مثل خودشون روابطی رو داشتن کنار اومدن و میپذیرنش

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
2728
😍🙏🤝

سلام خوبین 

میگم چه جوری رفتارمون پر از ناز باشه مثل این دختر خانم .. کتابی فیلمی چیزی هست معرفی کنید 

من احساس میکنم اصلا دخترونه رفتار نمیکنم 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
سلام خوبین  میگم چه جوری رفتارمون پر از ناز باشه مثل این دختر خانم .. کتابی فیلمی چیزی هست ...

سلام مرسی شما خوبین؟

اینها کتاب خاصی نداره و یا شایدم من ندیدم...

فیلم های مرلین مونرو  مثلا می تونه ایده رفتاری بده ...

به نظرم هر خانمی که با زنانگی و درونش حالش خوب بشه، ناخوداگاه رفتارش ملایم و پر از عشق میشه...

این کلیپ بیشتر اون قسمتش مدنظر بود که دختر به فکر سلامتی پسر هست و خیلی هم شیرین این کار را میکنه ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺