2737
2734
عنوان

حس شیشمی 🥲

206 بازدید | 37 پست

میشه بیاییی

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
اومدم،بگو

بینمون درست میشه؟

ممنونم❤️✨🤲

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
اومدم،بگو

ممنونم عزیز دلم

بنظرت

محمدرضا دوستم ؟

اون کاری ک میخام بکنم رو اونم میکنه؟ 

میرسیم بهم؟

ماه تولدمم میشه بگی 

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اومدم،بگو

عزیزم Rچه حسی بهم داره؟به نظرش چه جور دختریم؟

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

@dostiii1234    

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2738
بنظرش دختر خوبی هستی و احساس میکنه که درویی

برا منم بگو خواهشا 

بنظرت

محمدرضا دوستم ؟

اون کاری ک میخام بکنم رو اونم میکنه؟ 

میرسیم بهم؟

بنظرش دختر خوبی هستی و احساس میکنه که درویی

برا من نمیگی ؟🥲⛔️

۱.بله ۲.صددرصد ۳.ممکنه ولی به مشکل بر میخورین

ممموتمممممممم 

راستی ماه تولدمم میحدسی 

2706