2733
2739
عنوان

خانومای متاهل بیاید نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 38 پست
چون چندماهه نرفتم شهرستان الانم بخاطر بارداریم نمی تونم برم میگن دلمون برات تنگ شده

بگو ویارم خیلی شدیده نمیتونم میزبانی خوبی کنم ازتون خودم ناراحت میشم.اونموقع یا میگن خودمون همه کارارو میکنیم یا ۶م که درک میکنن نمیان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما فامیلامون زیادن هر کدوم سالی یه بار یا دوبار میان اینا از پارسال نیومدن حالا میگن میخوایم بیایم

خودشون باید درک کنن چون بارداری

راحت باش بگو نیان .یا اگه میان خودشون بپزن بخورن و بشورن

اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
بگو ویارم خیلی شدیده نمیتونم میزبانی خوبی کنم ازتون خودم ناراحت میشم.اونموقع یا میگن خودمون همه کارا ...

بیان خودشون کارارو می کنن ولی همسرم اینطور ناراحته میگه الان کلا نیان بذارن وقت دیگه البته تهشم میگه هرجور خودت میخوای ولی منم نمی دونم چی بگم شهرستان بدیش اینه که مهمون خودشون برنامه میریزن میان

2731
بیان خودشون کارارو می کنن ولی همسرم اینطور ناراحته میگه الان کلا نیان بذارن وقت دیگه البته تهشم میگه ...

خب وقتی خودشون همه کار میکنن چه اشکالی داره خودتم از بارداری حوصلت سر نمیره چون فامیل نزدیکتم هستن میتونی هرموقع خاستی استراحت کنی بخابی ..ولی باز ببین خودت چجوری راحتی 

چون چندماهه نرفتم شهرستان الانم بخاطر بارداریم نمی تونم برم میگن دلمون برات تنگ شده

حرفشون خیلی بی منطقه اونا باید بدونن ک تو الان حالت خوب نیست و زیاد نیان یا حداقل میان خودشون پخت و پز کنن و جمع و جور کنن

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی تو دل مامانی❤
خب وقتی خودشون همه کار میکنن چه اشکالی داره خودتم از بارداری حوصلت سر نمیره چون فامیل نزدیکتم هستن م ...

منم از این بابت مسئله ای ندارم فقط دوست ندارم همسرم فکر کنه که من برا حرفش ارزش قائل نیستم موندم چطور با همسرم حرف بزنم بگم میان 

2740

بگو اگه بیاین همه کار خودتون باید بکنین من به بو حساسم حالم خوب نیست باید استراحت کنم

به همسرتم بگو راست میگی حقیقتا منم ناراحتم فکر کنیم با هم تصمیم بگیریم چی بگم و چجوری بگم بهشون که ناراحتم نشن، شب قبل خواب صحبت کن جوری که کاملا با شوهرت موافقی

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
حرفشون خیلی بی منطقه اونا باید بدونن ک تو الان حالت خوب نیست و زیاد نیان یا حداقل میان خودشون پخت و ...

تو وقتای عادیم بیان تا یه حدی کمک می کنن از اون بابت وسئله ای ندارم فقط دوست ندارم همسرم فکر کنه برا حرفش ارزش قائل نیستم نمی دونم چطور بهش بگم میان

حق با شوهرته. مگه هتله این همه همون دارین

یه بار بگو فامیلای مادرشوهرم اینجان نیاید.

دفعه بعد بگو خونه نیستیم اومدیم خونه فلان دوست و ده روزم میمونیم.

بار بعدی بگو خودم دارم میام و بعد نرو و یه بهانه ای بیار و....

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
تو وقتای عادیم بیان تا یه حدی کمک می کنن از اون بابت وسئله ای ندارم فقط دوست ندارم همسرم فکر کنه برا ...

به مادرت بگو بهشون بگه 

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی تو دل مامانی❤

من حس میکنم شما خودت هر سال میری و چندین روز خونشون خوردی و خوابیدی و اونام حتی اگه شرایطشون بد بوده نذاشتن شما بفهمی و الانم که کلا شما از سختی های حاملگیت بهشون چیزی نگفتی و فقط اومدن رفتن های شما رو پس بدن

چون اگر فامیل بدی بودن حتما خودت مستقیم بهشون میفهموندی اومدنشون اذیتتون میکنه

الانم به شوهرت بگو ناراحت نباشه بالاخره تموم میشه😂

اگر شما دنبال یه معلم زبان حرفه ای هستی و دوست داری پیشرفت کنی خوشحال میشم بهم پیام بدی.

یه کارمیشه دیگه هم بکنی مثلااگه خواهرشوهریاخواهرخودت اگه مجرد هستن وقت ازاددارن موقع هایی که مهمون دارین  بیان کمک دست تون مهمون امدازجات بلندنشوتابفهمن چه شرایتی داری اینطوری دیگه میفهمن نبایدبیان

2706