2733
2739

تو شهر خودمون مثل ادم زندگی میکردیم..شغل شوهرم ازاد بود

خودش خسته شده بود.پدرشوهرمم زیر پاش نشست ک برین شهر دیگه بخاطر بیمه ..شهرا دیگه کار ریختن براتون😒

این دو س ساله ک امدیم خیلی اتفاقا افتاد خیلی این وسط اذیت شدم خییییلی...ن من بلکه  دو تا بچه کوچیکم..تک و تنها تو شهر غریبی

اونم زندگی با برادر شوهر🤕

ی ساله هم جایی ک سرمایه گذاری کردیم.طرف ورشکست شد و سود ماهانمون قط شده..بی پولی هم بهش اضافه کنین

اینم بگم من شوهرم وسایلامونو نیاورد..از وسایلا درب و داغون مادر شوهرم استفاده میکینم..ب هوای اینکه میخایم برگردیم..وسایلا رو نیاورد

یعنی چند وقته اینقدر بهم فشار عصبی وارد شده اینقدر اذیتم ک همش شوهرمو لعنت میکنم..پدر شوهرمو لعنت میکنم

خودمو لعنت میکنم ک اگه من قبول نمیکردم.شوهرمم یجوری از سرش وا میکندش و نمیامدیم شهر غریبی

ک اونم مگه نگفتم..بخدا گفتم قبول نمیکرد.میگفت نریم میمونم بیکار و فلان ...الان خودش مثل خر پشیمونه..ولی چ فایده

من نمیدونم این فشار عصبی ک بهم وارد شده رو چجور میخاد جبرانش کنه😔😔

همش میگم بزار برگردم.ساعت ۹ شب میزارمش دم در اشغالی ببرش دم خونه باباش

تو رو خدا برا ارامشم صلواتی بفرستین..واقعا داغونم..کشش ندارم.خسته شدم..چند ماهم هست حتی ب خانوادم بخاطر کم پولی نبردم سری بزنم..حتی عیدم نرفتیم

خدا به دلت صبر بده  اما مگه میشه شوهری که مدام اذیت میکنه رو دعا کرد

والا من ک دلم ازش خونه

هیچ وقتم دعاش نکردم

نمیگم مرد بدیه..ولی دو ساله زندگی ازمون گرفته

بچه هام اصلا اجتماعی نیستم.با کسی حرف نمیزنن

خودمم از همه چی موندم عقب😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله خدا براتون حل کنه مشکلاتتون 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
2728
خب چرا برنمیگردین جای اولتون

دست مستاجره

برج ۵ خالی میشه

خونه داشتیم..همین الان برمیگشتم

حتی خونه مامانم اگه شرایطشو داشتن.میرفتم ی چند وقت میموندم..

بخدا سر زنی هم میریم..خیلی اذیت میشم

ن خونه مامانم راحتم ن پدرشوهرم اینا

دست مستاجره برج ۵ خالی میشه خونه داشتیم..همین الان برمیگشتم حتی خونه مامانم اگه شرایطشو داشتن.میر ...

اینهنه تحمل کردی تا برج ۵ چیزی نمونده

خدایا برای تو غیر ممکن وجود نداره،پس غیر ممکن های زندگیم رو ممکن کن🤲🌹❤
2740