2737
2734
عنوان

سینگولم

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 52 پست

من چون یه داداش دوسال بزرگتر از خودم دارم دیدم نظرش رو دختری که باهاش دوست میشه چیه و استثنا هم نداره همشون همینن ـ گاهی دلم میخاد برم دخترا رو پیدا کنم بگم اینقدر خودتونو بی ارزش نکنید

💚💚💚نمیدانم چطور بدون اینکه حرفی بزند مرا آرام کرده بود...بعضی از ادم ها اطرافشان هاله ای از آرامش دارند و او یکی از آنهاست...💚عاـــشق رنگــ سبز هستمـ😁💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی ؟ چند ماهه خیلی ب خاطر این موضوع ناراحتم

عوامل مختلفی داره 

اما اساسش اینه تو این سن نیاز شدید عاطفی و جنسی هست دختر ها مظهر احساسات و عواطف هستن وبه جنس مخالف نیاز داری از اون طرف اون پسره. نیاز داره تا اینجا همه درسته و طبیعیه اما مهم از این جا به بعدشه. این که چه طور نیازت جواب داده بشه و رفع کنی مهمه 

رابطه رل و سینگلی به هیچ جا بند نیست در واقعیت هیچ تعهدی وجود نداره تعهد متقابل نه پسر نه دختر اینجا تنها چیزی مفت از بین بره احساسات پاک دختر و پسره بماند که پسرها هم ضربه می بینند اما به خاطر طبیعتش ن راحت‌تر میتونن کنار بیان

بهترین و تنها راه ازدواجه. ازدواج آسان 

مشاور 
نفهمیدم عزیزم چی گفتی میشه واضح تر بگی😘

میگم باهم که جمعن پسرا ـ از روابطشون با دوست دختراشون میگن و اینکه با کدوم دختر هستن یه جورایی تمسخر آمیز برا هم تعریف میکنن

💚💚💚نمیدانم چطور بدون اینکه حرفی بزند مرا آرام کرده بود...بعضی از ادم ها اطرافشان هاله ای از آرامش دارند و او یکی از آنهاست...💚عاـــشق رنگــ سبز هستمـ😁💚
2731
میگم باهم که جمعن پسرا ـ از روابطشون با دوست دختراشون میگن و اینکه با کدوم دختر هستن یه جورایی تمسخر ...

نمیدونم ولی پسرا با دوست دخترشون اکثرا برای هوس رونی و زیر شکمشون وارد رابطه میشن و اصلا براشون زیاد مهم نیست طرف کیه و بعد یه مدت هم طرفو ول میکنن میرن سراغ یکی بهتر و خوشگل تر چون عاشق طرف نبودن فقط دنبال این بودن که نیاز خودشونو برطرف کنن ولی دختر جماعت فقط به خاطر عشق و محبت وارد رابطه میشه💔💔💔💔💔💔💔 

قشنگم😊 میشه برای اینکه به حاجتم برسم یه صلوات بفرستی❤ 
مگه نوزاده😂😂

واااااای گوگولی جون الهی فداتشم 

مرررررردم از خنده با این حرفت 😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدا عمرت بده 

تو منو هلاک کردی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2738

بهتره ک منم ۱۷سالمه تاالان سینگل بودم همش خیلیم خوبه

تازه عاشقم شدم بهم پا نمیده زر میزنم بهتر و خوبه فردا هم بهم پا بده باهاش میرم تو رابطه

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

نه عزیزم 

دوستیت رو باهاشون کمرنگ کن و دوست های جدیدی پیدا کن.

همه ی زمان و تلاشت در راستای ازدواج باشه نه دوستی. گفت و گو کوتاه مدت رو در راستای ازدواج خوبه ولی دوستی هرگز. تو دوستی آسیب روحی می بینی. حالا مشکلات جسمی و آبرویی که برای بعضی ها پیش میاد بماند.