2737
2739
عنوان

سینگولم

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 52 پست
ولی همه از حس خوبش بهم میگن انگار بزرگ ترین موقعیتو از دست دادم

همه زر میزنن همچین حسه خوبیم نیست

💚💚💚نمیدانم چطور بدون اینکه حرفی بزند مرا آرام کرده بود...بعضی از ادم ها اطرافشان هاله ای از آرامش دارند و او یکی از آنهاست...💚عاـــشق رنگــ سبز هستمـ😁💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو رابطه که نیستی یه دق هست

تو رابطه که هستی هزار دق

میخوای نگرانش باشی بینم خدایا ناهار خورده 

نخوره 

امشب خوب خوابیده

نخوابیده 

پتو از سرش کنار نرفته

اذیت نیست

همه اینا باید مثل یه مادر مواظبش بود

2742

هیچ وقت دنبال این رو روابط نرو بعد یه مدت مثل دستمال کاغذی پرتت میکنه اشغالی میره سراغ یکی دیگه توهم داغون میشی تا عمر داری طرفو و ضربه ای که بهت زده رو فراموش نمی کنی بچسب به زندگیت چون  این نوع روابط نه توش چیزی قید شده نه مهریه داره نه هیچی فقط عروسک خیمه شب بازی یه مشت پسر هوس رون میشی تلخه اما باید بپذیری

قشنگم😊 میشه برای اینکه به حاجتم برسم یه صلوات بفرستی❤ 
2738
😂😂😂😂چی بگم من خودم این شکلی ام😂😂 پرو چه جواب دندان شکنی دادی😂😂😂

خب زود از چشم میوفتی پسرا کسی که مثل مادر مراقبشونه دوست ندارن ـ

💚💚💚نمیدانم چطور بدون اینکه حرفی بزند مرا آرام کرده بود...بعضی از ادم ها اطرافشان هاله ای از آرامش دارند و او یکی از آنهاست...💚عاـــشق رنگــ سبز هستمـ😁💚
تو رابطه که نیستی یه دق هست تو رابطه که هستی هزار دق میخوای نگرانش باشی بینم خدایا ناهار خورده& ...

وا چه لوس مگه بچته؟ به درک که هر چی میخوره بخوره و به ما چه که پتو روشه یا نه

میشه واسه خونه دار شدن منو دخترم یه صلوات بفرستین😔
هیچ وقت دنبال این رو روابط نرو بعد یه مدت مثل دستمال کاغذی پرتت میکنه اشغالی میره سراغ یکی دیگه توهم ...

و تو دور همیشون میشینن دستت میندازن که فلانی درخواستمو قبول کرد

ولی همه از حس خوبش بهم میگن انگار بزرگ ترین موقعیتو از دست دادم

بذار وقت بهم زدن برو نگاشون کن ببین چجوری میشن الان تو سنی هستی که بید فقط به فکر هدفات باشی شانس آوردی تاحالا عاشق نشدی هیچیم از دست ندادی ، باور نداری تو همین نی نی سایت ببین تاپیکهای شکست عشقی رو بخون یا پسرایی که بی دلیل دختر رو ول کردن رفتن 

عزیزم منم مثل خودتم البته 23سالمه خیلی دوست داشتم عاشق شم اولین بار عاشق شدم غرورم رو کنار گذاشتم ب پسره گفتم خیلی مغرور بود خلاصه دلم رو شکست بیخیال عشق اینا شدم بنظرم غصه عاشق شدن رو نخور بزار قسمت برات رقم بخوره ب دانشگاهت برس موفق باشی خوشگلم 

« پُرم از هیچ ••‌! ‌»💘 نَکشیدی تا ببینی چی کِشیدم🥲 #واس‍ع‌ه‍‌ر‌چ‍‌ی‍‌زی‌ج‍‌ل‍‌و‌ج‍‌ل‍‌و‌ذوق‌ک‍‌ردی‍‌م‌ک‍‌ن‍‌س‍‌ل‌ش‍‌د💔🌿زِندِگیمون شُدِه خَندِه هایِ مَصنوعی لا بِ لای دَردایِ واقِعی:)!❤️‍🩹میگن بعد مرگ، 7 دقیقه مغز ، تمام خاطراتو نشون میده اون وقت میتونم دوباره ببینمت:)🥀1402,6,21 
2706