2733
2739

اسی نمیتونی وام بگیری؟

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏
کلاه برداریه داداشت برا اودش این مدلشو تا حالا ندیدم  من هرچی گرفتم پس ندددم بهشون

هر چی گرفتی پس ندادی🙄🙄🙄حتما بهت بخشیدن من دارم قرض میکنم اونم سودی 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هر چی گرفتی پس ندادی🙄🙄🙄حتما بهت بخشیدن من دارم قرض میکنم اونم سودی 

اره دیگه همینطوری میدن مثلا کرایه خونمونو میدن و گاهی خرجی متاهلم و شوهرم دارم  ولی خیلی هوا مو دارن

نه زیر دو سال پس میدیم مشکلی نیست ولی خب طلا مو دوباره باید بخرم چند برابر الان باز همون میشه دیگه ن ...

عزیزم شما طلا خریدی که یه روزی به دردت بخوره..و الان همون موقع ست ...پس بهتره طلا هاتو بفروشی ان شاءالله دوباره می خری....من خودم تا حالا چند بار طلاهامو برای کاری فروختم باز دوباره جایگزینش کردم...

2740
باز طلا بفروشی منت و قرض سرت نیست شبا آسوده میخوابی

بعد طلامو باید دوبرابر بخرما باز؟؟پولم داداشم بده همونه پس دادن هم مطمئن صد در صدم پس میدم حالا بازم طلا بفروشم با این شرایط که گفتم؟؟

نه اصلا وام کجا بود عزیزم زمان منم کمه وام حداقل سه ماه زمان میخوام 

آره اگه زمانت کمه نمیشه

به نظرم طلا بفروش

پول سودی جالب نیست.ممکنه بعدا به مشکل بخورین

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏
عزیزم شما طلا خریدی که یه روزی به دردت بخوره..و الان همون موقع ست ...پس بهتره طلا هاتو بفروشی ان شاء ...

پس طلامو میفروشم ولی دیگه کلا خالیه خالی میشم بدون یک گرم طلا