2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داداشت این وسط زیادی حرف مفت میزنه خجالت نکشید گفت دوباره بده والا از سود بانک هم بیشتر ازت میخاد 

بی منت طلاهاتو بفروش زیر بار ظلم نرو

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

به نظرم از داداشت نگیر. معتقدیم هر نوع معامله با فامیل باعث ناراحتی میشه. از طرفی برکتی نداره و برای پس دادنش قطعا اذیت میشی. 

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2742

چه کاری رو داری ششروع میکنی؟

انشالله موفق باشی 

ولی بنظرم اگه کاری که داری شروع می‌کنی پر درآمده و میتونی طلاهاتو بخری طلاهاتو بفروش 

چون ۴۰۰ میلیون خیلی زیاده بخوای پس بدی 

چند سال همش باید کار کنی که اونو پس بدی 

طلا بفروش

اون که داداشت میخواد ازت بگیره حرومه

شروع کارت با حروم نباشه بهتره

بعدشم ممکنه خدایی نکرده نتونی پولشو بنا بر هر دلیلی برگردونی

وقتی طلا گذاشتی خب خیالت راحته که قرض نیست

باز اگر بتونی وام خونگی جور کنی یا از مسجد محل وام بگیری خیلی بهتره اونجوری طلاهاتو داری قسطاشم کم کم میدی و فشار روت نیست

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2738
چه کاری رو داری ششروع میکنی؟ انشالله موفق باشی  ولی بنظرم اگه کاری که داری شروع می‌کنی پر درآ ...

نه زیر دو سال پس میدیم مشکلی نیست ولی خب طلا مو دوباره باید بخرم چند برابر الان باز همون میشه دیگه نمیدونم همش دارم فکر میکنم انقدر فکر کردم کدوم کار و انجام بدم مخم نمیکشه دیگه 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
طلا بفروش اون که داداشت میخواد ازت بگیره حرومه شروع کارت با حروم نباشه بهتره بعدشم ممکنه خدایی نک ...

عزیزم وام گرفتم قرعه خونگی همه چی مو گذاشتم دار و ندارم و طلاهای شکسته ام ماشینم همه چی یر این النگوهام خبلییی دو دلم 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
2706