2737
2734

چرا جواب نمیدین ی موقعی همه جواب سوال همه و میدادن الان همه دختر بچه ها پر شده ادم میمونه چی بگه واقعا کاش نمیتونستن وارد بشن هر تایپکی میزنه کسی نیس دیگه نظر بده

یا حتما باید موضوع گیس و گیس کشی یا دعوا با شوهر یا باردارم و .... باشه ک بیاین وجدانن نکنید

چهار بار) 

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا منم حس میکنم سایت صفای گذشته رو نداره دختره ۱۴ سالش تاپیک میزنه بیاید عکس من و رلم همه هم میرن اخه یکی نیست بگه بچه جون بخدا این کارا واسه سن تو نیست چرا الکی میخوای تو این سن روح و روانت به گند کشیده بشه 

2738
اره حق باشماست منم خیلی با حرفتون موافقم بخاطر همین هیچ وقت تاپیک نمیزنم  اما همچین بدم نیست و ...

و همچنین راجع بعضی چیزا ک نباید بره بالا میره میدونی اینجا جای خانم هاس ن اقایون و بچه ها

واقعا منم حس میکنم سایت صفای گذشته رو نداره دختره ۱۴ سالش تاپیک میزنه بیاید عکس من و رلم همه هم میرن ...

چ دلی هم عکس با رل 

والا من عکس لبم و گذاشتم تو تایپکث همش استرسشو دارم خخخخ با ی بچه تازه