2733
2739
عنوان

کیا شوهرشونو دوست داشتن ولی طلاق گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 43 پست
بخدا من نمیخواستم بیام قهر خودش گفت نمیخوامت برو ولی بعدش ب داییم گفته بود عصبی بودم یه چی گفتم

تو دعوا ممکنه هر چیزی گفته بشه 

به داییت بگو به گوشش برسونه ک وظیفه مرده بیاد دنبال زنش و دستشو بگیره ورداره ببرش و بگه بیا زنتو وردار ببر

خانوادش هک تلاشی نکردن برگردی سر زندگیت؟

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم واقعا 

اصلا یکبارم دنبالت نیومده؟ درباره طلاق هم‌چیزی نمیگه؟

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
دعواتون کی مقصر بود؟

توی اصل دعوا خواهرش مقصر بود

منم کشش دادم 

خیلی میخواست دخالت خواهرش و جبران کنه اون زمان من دلسرد شده بودم و حالم واقعا خوب نبود و خب طبق رفتار من اونم عصبی میشد

2728
تو دعوا ممکنه هر چیزی گفته بشه  به داییت بگو به گوشش برسونه ک وظیفه مرده بیاد دنبال زنش و دستش ...

داییم گفته اگر خودش باهام صحبت کنه باهاش صحبت میکنم...که اونم دیگه تلاشی نکرده

فقط داداشش تلاش میکرد خواهراش میگن ما گفتیم برو دنبال زنت ب حرفمون گوش نمیده

توی اصل دعوا خواهرش مقصر بود منم کشش دادم  خیلی میخواست دخالت خواهرش و جبران کنه اون زمان من ...

خب ببین من نمیدونم چی بوده کل جریان ولی الان با این چیزی ک میگی یعنی خودتو مقصر میدونی و این نشون دهنده عشق زیادته بهش

ی پیام معذرت خواسه بفرست براش  و بگو زندگیمونو دوس دارم و بیا دنبالم و بیا بخاطر بقیه زندگیمونو دیگه تلخ نکنیم 

ولی جوری هم نباشه ک پرو شه هر وقت دعوا شد انتظار داشته باشه تو پیش قدم شی

2740
اصلا یکبارم دنبالت نیومده؟ درباره طلاق هم‌چیزی نمیگه؟

دنبالم ک نیومده

طلاق هم ب داییم گفته بود میخوام طلاق بدم داییم گفته بود از ته دل نمیگی تو زنت و دوست داری سکوت کرده بوده

خب ببین من نمیدونم چی بوده کل جریان ولی الان با این چیزی ک میگی یعنی خودتو مقصر میدونی و این ...

واااقعا بیش‌از اندازه هست عشقم نسبت بهش دلیلش رو خودمم نمیدونم

متاسفانه عادت کرده به پیشقدم شدن من چون از اول ازدواج هررر دعوایی شده من پیشقدم اشتی شدم و این شده براش عادت

تاپیک قبلت کامل خوندم 

میتونی طلاق نگیری ولی باید یه حرکت اساسی از سمت شوهرت ببینی

اگه قراره غلام حلقه به گوش خانوادش باشه بهتره طلاق بگیری

دوست داشتن به تنهایی کافی نیست

امنیت، حمایت، ارزش و احترام هم لازم داری 

که متاسفانه همسرت نتونسته تامین کنه 

من حمایت خیلی برام مهمه

غیرت و حمایت فقط این نیست که شوهر از زنش  تو خیابون دفاع کنه و کتک نخوره، خواهرشوهرت تورو کتک زده و ایشون نتونسته امنیتت رو تامین کته... 

سومین کاربریم هست! 😑 ✌️کاربری دست دونفره، سیم کارت نداریم دیگه 😐
داییم گفته اگر خودش باهام صحبت کنه باهاش صحبت میکنم...که اونم دیگه تلاشی نکرده فقط داداشش تلاش میکر ...

خب شوهرت غرورشو یکم زیادی تحویل گرفته در کل وظیفش بوده بیاد سمتت اگر واقعا دوستت داشته نباید اینقد کش پیدا میکرد 

ی پیام بده ببین چی میگه 

از در دوستی و عشق و دلسوزی  برو جلو 

بگو یعنی تو این شیش ماه اصلا دلت واسم تنگ نشده ک تلاش نکردی برگردم؟مردها همیشه این راه براشون جوابه😂 

دست بزن داشت ولی یه مدتی بود نمیزد دیگه منم جوابش و میدادم کوتاه نمیومدم

بیا 😬😐😐😐 کتکم میزده

اینو تو تاپیک قبلت نگفته بودی... 

سومین کاربریم هست! 😑 ✌️کاربری دست دونفره، سیم کارت نداریم دیگه 😐