2733
2739
عنوان

شپش 😩😩

170 بازدید | 14 پست

یکی دوماهه سرم ب شدت میخاره وحشتناک

دادم اجیم نگا کرد پر سرم رشک بود 

خیلیییی ناراحتم احساس کثیف بودن میکنم 

روم نمیشه شوهرمم بگم برام شامپو بگیره

دوس دارم خودمو بکشم فقد متنفر شدم اع خودم

چکار کنم 

برو خودت بخر 

فقط زودتر درمان کن تا زیاد نشده

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شپش نیست اصلا  یچزایی ریز تری هست ک ب مو میچسبه

اره دیگه شپش هست رو سرت اونا تخم هستن شپش زنده هست که رو سرت تخمک گذاشته دیگه 

قطره بزن چند ساعت بمونه بعد بده خواهرت اونا رو از موهات بکشه 

با دقت نگاه کنه زنده اشو هم پیدا کنه

https://like.timefriend.net/17104097063508730
2738
تخماشه من الان یه سال دارم هرکار میکنم تمیز نمیشه از شامپو بگیر تا قطره و فلان میرم باز میاد

خونه رو کامل تمیز کن برو دکتر 

موهاتم بده یکی دقیق تمیز کنه

https://like.timefriend.net/17104097063508730

منم پارسال گرفتم فقط یکم حوصله می خواد بهترین شامپو و دارو هارو هم بگیری تا پیگیری و شست و شوی مداوم نداشته باشی درست نمیشه الان هم هوا گرمه هر روز دوبار برو حموم قبلش کل موهاتو با روغن زیتون چرب کن با شونه ی مخصوص که فلزی هستن وقت بزار شونه کن هرچی بیشتر بهتر مو چرب میشه رشک ها راحت در میان بعد برو حموم موهاتو بشور دوباره تو حموم با همون شونه موهاتو شونه کن 

دو هفته این مداوم این کارو کن تموم میشه 

بعد شونه رو بزار بمونه تو حموم عادت کن هر بار حموم میری شونه کن اگه شپش باشه زود دربیاد دیگه این همه درد سر نکشی 

در کنارش هم خونه رو با اسپری شپش اسپری کن هیچی نمی مونه 

من که با این کارا راحت شدم اصلا هم شامپو ضد شپش به سرم نزدم

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔