2737
2734

من پوستم خیلی چربه هر محصولی نمیتونم استفاده کنم چون پوستم برق میفته... الان مرطوب کننده سینره دارم خوبه... مرطوب کننده اویدرم دارم که زیاد جالب نیست.. ضدآفتابم فاقد چربی دکتر ژیلا دارم که بازم باهاش احساس چربی میکنم.. شما از محصولاتی که راضی بودین معرفی کنین 

حال یک دل را اگر کردی خراب، آماده باش          اشک چشم دلشکسته، خانه ویران می کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من ابرسان ژوت مخصوص پوستهاب چرب استفاده میکنم راضیم. حتما باید بگی برای پوست چرب که non oil به بده داروخونه

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت، عهد بسته ام... قبل از مرگم نمیرم...!
2728
صد افتاب دنبالشم منم ولی ابرسان مخصوص پوست چرب ژنوبایوتیک خیلی خوب بود پوستم برق نمیوفته 

ممنون عزیزم

حال یک دل را اگر کردی خراب، آماده باش          اشک چشم دلشکسته، خانه ویران می کند
عزیزم من ابرسان ژوت مخصوص پوستهاب چرب استفاده میکنم راضیم. حتما باید بگی برای پوست چرب که non oil به ...

گلم تعریف ژوت و وچه هم شنیدم... یه مشاور پوست هم توی داروخونه بهم اویدرم پیشنهاد داد که زیاد جالب نبود

2740

محصولاتی که تا حالا استفاده کردم و نهایت رضایت رو داشتم. 

ژل شستشو سیمپل پوست چرب. 

آبرسان لایت پوست چرب سیمپل 

مرطوب کننده ضد جوش نوتروژینا . رنگش نارنجی هست. 

ضد آفتاب فلوییید سانسیف بدون رنگ.

آبرسان رویوال، ژل کرم مرطوب کننده اریکه

ضد آفتاب فلوییدی مای 

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

ضد افتاب MQ  

مرطوب کننده و ابرسان سیمپل مدل لایت میگن خیلی برا پوست چرب خوبه، حالا سفارش دادم هنوز به دستم نرسیده

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

منم پوستم چربه ، یه روتین پوستیه جدید دارم ، 

که ژل شستشوم سینزه هس ، تونرم لافارر آب رسانم راکوتن تا الان که خیلی از اب رسانه راضی بودم خیلی زود جذب میشه و عالیه .

ضد افتاب MQ   مرطوب کننده و ابرسان سیمپل مدل لایت میگن خیلی برا پوست چرب خوبه، حالا سفارش دادم ...

من از سیمپل استفاده کردم عالیه ، ولی متاسفانه چون اینبار قیمتش خیلی بالا رفتع بود مجبور شدم یه آبرسان دیگه استفاده کنم .

محصولاتی که تا حالا استفاده کردم و نهایت رضایت رو داشتم.  ژل شستشو سیمپل پوست چرب.  آبرس ...

سیمپل محصول خوبیه؟ من از شوینده شون استفاده کردم، داغونم کرد

💞 حسبی الله 💞 برای تعجیل ظهور امام زمان یه صلوات بفرستید 🌹