2733
2739
عنوان

یه مرطوب کننده و آبرسان و یه ضد آفتاب برای پوست خیلی چرب معرفی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 35 پست
سیمپل محصول خوبیه؟ من از شوینده شون استفاده کردم، داغونم کرد

کلا از هیچکدوم از محصولات شون راضی نبودم.. یه آبرسانشم داشتم افتضاح بود...

حال یک دل را اگر کردی خراب، آماده باش          اشک چشم دلشکسته، خانه ویران می کند
اره من صورتم چربه زود جوش میزنه اینو گرفتم جوش نزدم.اگر منافذ پوستت بازه تونر بزن بعد روز ابرسان بزن ...

بله منافذ باز هم دارم.. ممنون گلم از راهنماییت

حال یک دل را اگر کردی خراب، آماده باش          اشک چشم دلشکسته، خانه ویران می کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آبرسان فقط وچه حتی مرطوب کننده هم داره ضد آفتاب درماتیپیک بی رنگ  ژل شستشوی سینره

ممنون گلم.. منم تعریف وچه را شنیدم.. 

ممنون گلم.. منم تعریف وچه را شنیدم.. 

من ۶ ساله میزنم عالیه گیاهی و ایرانی هست اما نسبت به ایرانی بودنش با مارکهای خارجی برابری می‌کنه بسکه سبک و خوبه 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2731
من ۶ ساله میزنم عالیه گیاهی و ایرانی هست اما نسبت به ایرانی بودنش با مارکهای خارجی برابری می‌کنه بسک ...

چقدر خوب حتما میگیرم

استاتر اکثر فیلم هایی که می بینم میگن به کیفیت کار نگاه کنید و فکر نکنید که برند بخرم مهم اینه منظم استفاده کنید. 

می خوای چنل یوتیوب رو بهت بدم؟ کلا خیلی شفاف سازی کرده و حرفاش درسته. 

چند تا محصول گرون قیمت رو آورد و شفاف سازی کرد که اگه برندی گفت ما از فلان عصاره استفاده کردیم، بدونید تبلیغات چون اون عصاره ها فعال نیستند

💞 حسبی الله 💞 برای تعجیل ظهور امام زمان یه صلوات بفرستید 🌹