2737
2739
عنوان

چیکار کنم درست بشه بگردم سر خونه زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3004 بازدید | 141 پست
عقدی یا عروسی کردی؟

پنج شش ساله عروسی کردم

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو میدونستی همسرت رو این چیزا حساسه نباید پروفایل عکس عروسیتون رو میزاشتی ،بعدم چرا دیگه دادگاهی کردین اوضاع رو ؟اشتباه کردی بدم اشتباه کردی ، حالا هم اگه امکانش هست یه بزرگ تر واسطه بشه بینتون ان شاالله مشکلتون حل بشه برگردین سر خونه زندگیتون

2728
لزومی به مشاوره نیس این مساله با وساطت بزرگترها میشه حل شه فقط لج کرده

بدبختی بزرگ تری نیست 

من هبچ کس رو بجز پدر مادرم ندارم 

مادرم که اول مخالف بود الان سفت سخت میگه طلاق 

اونها ک ریش سفیدشو بردارشه که من همه چیو از چشم اون مبینم 

وگرن حق با شماس ریش سفید بود الان خونه خودم بودم 

2740
بدبختی بزرگ تری نیست  من هبچ کس رو بجز پدر مادرم ندارم  مادرم که اول مخالف بود الان سفت ...

ببین اگه مطمعنی میخوای برگردی خودت یه جوری این حرف به شوهرت برسون از نزدیک بدون دخالت خونواده ها حرف بزنین

عزیزم تو میدونستی همسرت رو این چیزا حساسه نباید پروفایل عکس عروسیتون رو میزاشتی ،بعدم چرا دیگه دادگا ...

دقیق من میدونستم چرا این اشتباه رو کردم نمیدونم 

واسطه ای ندارم 

دقیق همه دادگاه رو من انجام دادم 

اونها حتی شکایت نکردن هیچی 

اصلا موندم چ کنم 

بدبختیم بزرگ تر ندارم 

با هرکسی مشورت میکنم مادرم هزار تا عیب بیشتر میذار روش اصلا نمیذارن درست تصمیم بگیرم 

مشکل اساسی نداشتم  یهو خیلی یهوی دعوا شد ب خانواد کشید شد بی حرمتی شد  لج بازی شد افتادی ...

نمیدونم اعتقاد داری یا نه ولی بزن توی گوگل دعای توسل بیگلری یه صوت 20دقیقه ای هست اونو گوش بده انجامش بده 

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
ببین اگه واقعا زندگیت مهمه برات و قصدت برگشته غرور بزار کنار و بهش پیام بده بالاخره ۵ سال میشناسیش ...

۵ سال ن 

سه سال کلا 

دوسالش دوست بودیم یک سال عقد عروسی 

واقعا اره برام مهمه خیلی زحمت کشیدم 

نمیدونم برای غرور نیست میدونم پیام بدم بگم بیا ی جا ببینمت نمیاد چون خیلی لج بازهه 

باید توی دادگاه انگار حضوری صحبت کنم باهشا