2733
2734
عنوان

کدوم اسم قشنگتره

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 63 پست
چه اسمی قشنگه؟

سلیقه ها فرق داره اسی ، این اسم ها قدیمی شده دیگ

یکم بگرد ی اسم قشنگ پیدا کن

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
نمی پسندم . ایرانی نیستن

قربونت برم ❤️🌹

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان رفتم دیدم مثل این که هم نورا داریم هم نُورا اولی همون درخشان و تابان با ریشه عربی و فارسی دو ...

اسم دختر علی دایی هم nora هست

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
اسم دختر علی دایی هم nora هست

یه جوریه کلا این اسما سبکه زود تموم میشه تو دهن نمیچرخه اصلا😆😂

اسمای خیلی قشنگ تری هم هست

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
2731
یه جوریه کلا این اسما سبکه زود تموم میشه تو دهن نمیچرخه اصلا😆😂 اسمای خیلی قشنگ تری هم هست

اسم قشنگ پیشنهادی شما چیه😂

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
یه جوریه کلا این اسما سبکه زود تموم میشه تو دهن نمیچرخه اصلا😆😂 اسمای خیلی قشنگ تری هم هست

اره منم دوس ندارم راستش 😁👌🏼

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
اسمت نوراست؟قشنگه عزیزم قصد نداشتم ناراحت کنم کسی و اصلا نباید این جوری میگفتم🥲🤍

نه😂😂

خواستم  اسم قشنگ بگی ایده بشه برام

2740
اهاا😆 سلیقه ایه  من اسمایی مثل  مارال دریا آرام دلارامو.... اینارو دوس دارم

آره واقعا سلیقه ای

اول نورا

دوم حلما

سوم حسنا

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
2706