2733
2739

همه دوسم دارن واحترام میزارن حتی فامیل مادریم مثلااسمموباخانوم صدامیکنن ازخاله ودایی همه احترام میزارن یعنی باهمه روابطم خوبه خانومای دوست شوهرم یعنی بارهاگفتن دوس داریم همیشه بیایم خونت من یه ادم فوق العاده خونگرم واجتماعی ام خیلی مراقب حرف زدنمم جوری که هیچ وقت دل کسیونمیشکنم مسخره نمیکنم خیلی بااحترام ومحبت برخوردمیکنم فقط تنهادشمن من مادرشوهرمه ازم روزاول بیزاربودازروزاول گفت بایداحترام فامیلاموداشته باشی منم خیلی احترام خاله ودایی های شوهرموداشتم ودارم تادیدتوفامیل همه دوسم دارن شروع کردبه تهمت وتخریب من گفت حق نداری بافامیل من رفت وامدکنی بخداتومجلس فامیلامیرفتم ازخاله وزناشون همه میومدن کنارم میشستن یایکسره زنگ میزدن حالمومیپرسیدن این زنیکه حسودچون دیدتوفامیل خودم وخودش همه قبولم دارن چنان فاتحه ابروی منوخوندیه حرفابه دروغ ازمن گفته بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من خانواده شوهرم بشدت ازم بیزارن 

ن خدا روشکر من اونام دوسم دارن و باهام خوبن..اونا شاید ب این همه خوبی شما حسادت میکنن ک اینقد بین همه محبوب هستین

هر کی درخواست بده خره ،😝😝😝 دیگه خود دانید،🤣🤣🤣
ن خدا روشکر من اونام دوسم دارن و باهام خوبن..اونا شاید ب این همه خوبی شما حسادت میکنن ک اینقد بین هم ...

اره احترام فامیلاش باعث حسادت شدیدشدالان هرکی بامن رفت وامدکنه یااسمی ازم بیاره باهاش قطع رابطه میکنه 

2740
ن خدا روشکر من اونام دوسم دارن و باهام خوبن..اونا شاید ب این همه خوبی شما حسادت میکنن ک اینقد بین هم ...

واقعاشانس اوردی من باهیچ احدی بدنبودم ونیستم ولی این زن خیلی زیادمنوچزوندبه خاطرگناه نکرده حداقل میگم بی انصاف یدونه ازبدی هاموبگوبه خودم ببینم کجاپاموخطاگذاشتم

اره احترام فامیلاش باعث حسادت شدیدشدالان هرکی بامن رفت وامدکنه یااسمی ازم بیاره باهاش قطع رابطه میکن ...

دقیقا همینه....سعی کن با پنبه سر ببری

اینقدقسم دروغ میخوره قران وسرخاک پدرومادرش که باورمیکنن

نه مردم کسی که زیادقسم میخوره حرفاشوباورنمیکنن ظاهری میگن اره تاولشون کنه

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
واقعاشانس اوردی من باهیچ احدی بدنبودم ونیستم ولی این زن خیلی زیادمنوچزوندبه خاطرگناه نکرده حداقل میگ ...

اره البته یکم بد قلقی میکنه ولی میبینه از من بخاری در نمیاد بیخیال میشه ولی خواهر شوهرام ک خیلی باهام خوبن قبل این ک برن خونه مامانشون‌زنگ‌میزنن منم برم اونجا.....