2733
2734
عنوان

کیا خونشون موش اومده ؟؟؟؟

961 بازدید | 90 پست

بجز چسب موش دیگه چکارا کنم بگیرتش؟؟؟

دو روزه یه موش اومده تو خونم 

چندتا چسب موش گذاشتیم روشم سوسیس و خیار و گردو 

اولش بدون دستکش گذاشته بودیم تو نت خوندم باید با دستکش باشه اونارو برداشتیم با دستکش گذاشتیم

نمیاد بخوره 😭😭😭

دو روزه خونم نیستم اومدم خونه بابام بماند که چقد سختمه نگران مبل و میزو وسایلامم که بخوره که بچه بزاره زیاد شه که کثیفه

دارم روانی میشم 😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین یه تیکه کوچیک گوشت بزار یعنی چند دقیقه ای به خاطر بوش میاد 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️
2731

خیار؟قدیما مگه پنیر نمیخوردن؟البته یادمه بچگی پفکم میذاشتن میومد میخورد

خلاصه جری اومده خونتون یه تام گیر بیار بنداز خونه یه صورت لایو تام و جری ببین 😂😂😂

...What the fu                                                      

دیشب انقد گریه کردم داشتم از سر درد میمردم

شوهرمم بیخیاله 

میگه موشه دیگه نمیخورتت که بالاخره گیر میوفته

میترسم چندتا باشه

دوتا باشه بچه میزارن 😭😭😭😭😭

هی میگم بلند شیم ماه اخرمونه تمدید نکن میگه بخاطره یه موش میخاییم اوارمون کنی

رو چسبه پفک بزار و جاهای زیادی بزار.خدا لعنت کنه موش کثیفو

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
2740

ازاینا که درش بسته میشه بگیر یه حلقه داره گردو روبزاراگه اومد بخوره درش بسته میشه اما اگه زرنگ بود مثل مال مااومد خوردورفت یه چندباربزاربخوره خیالش راحت شد چسب موشو نصف کن بزار اومد درجا گیرمیوفته😝برای ما یه ماه زرنگ بود گیرنمیوفتاد امااین روش خوب بود😂

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

چندسال پیش دوتا خونه ما اومده بود بابام رفت از مغازه هایی که سم میفروشن یه دارویی خرید یه چیزی بود مثل لوبیا ولی رنگش آبی بود چند تا ریختیم توآشپزخونه چند ساعت بعد دوتاشون بی‌حال افتاده بودن بابام خیلی راحت گرفت انداخت بیرون

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  
ما چسب گذاشتیم جنسش باید خوب باشه دوتا هم تله چسب گرفت پفک گذاشتیم با دستکش یکی چسبید چند ساعت بعدش ...

کسی خونه نیس

من لباسامو ریختم تو چمدون اومدم خونه بابامم دو روزه

شوهرم فقط برا خاب میره خونه

بهش میگم کشیک بکش تا صب ببین سرصدا نمیکنه 

میگه نه رفته 😑😑😑😑

از کجا بفهمم چند تا هستن؟؟؟؟؟

این بچه موش بود میترسم پدر مادرشم باشن 

اون روزی که داستم لباس جمع میکردم دخترم از اتاق صدا شنید در اتاق بسته بود نیم ساعت بعد از آشپزخانه صدا میومد

نمیدونم همونه از پنجره اتاق رفته بیرون یا دوتا هستن😭😭😭😭😭

خونم اتیش میگرفت انقد حرص نمیخوردم که این دوروزه دارم حرص میخورم