2733
2734
عنوان

کیا خونشون موش اومده ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 90 پست
حتما باید گوشه ی خونه بزارم؟؟؟ چون اتاق دخترم پره اسباب بازی و تخت و کمده  جا نبود بابام گ ...

اگر رفت و آمد و نور باشه کمین میکنه.چراغا خاموش کن سرو صدا نباشه سریع میاد سراغ تله مگراینکه راه خروجی و ورودیش باز باشه هی بره بیرون خونه و هی بیاد تو

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیار؟قدیما مگه پنیر نمیخوردن؟البته یادمه بچگی پفکم میذاشتن میومد میخورد خلاصه جری اومده خونتون ی ...

بنده خدا موشا الان اندازه خرن گربه میترسه

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚
2731
عژیژ تله ها رو گذاشتی باید چراغ ها خاموش باشه خودتم یه روز برو خونه مادری ،جایی که رفت وآمد نشه برگش ...

من الان دو روزه خونه مامانمم اصلا نرفتم خونه 

فقط شوهرم اخر شب میره میخابه

خونه در اختیار کامل موشه س😭😭😭😭😭

فقط لینکه تو اتاق هیچ جای گوشه ای نیس 

رختخواب و کمد و اسباب بازی و تخته دور تا دورش بسته س 

بابام گذاشته جلوی کمد چسب موشه رو 

من میگم شاید میترسه نمیره بخوره 

باید فردا بگم برن کمدای دخترمو بریزن تو حیاط بلکم خلوت شه پیداش کنن

چسب فایده نداشت 😭

یه بار در واحد بابامینا باز بود موش اومده بود خونشون😭😐

کاش میشد فیلم از بعد ویرانی میذاشتم 

آبجیم بعد اینکه موشو گرفته بودن فیلم فرستاده لود که کللللل خونه زیر و رو شده بود تا آخر داداشم با جارو کوبیده بود تو سرش از دمش گرفته بود برده بود بیرون

مامانمم گریه میکرد🥺😭😂ینی فکرشم بدنمو مور مور میکنه

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️

ما نه ولی انباری مامان بزرگم موش داره 🤢تلع موش از  اونا میزاره

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
2740
بنده خدا موشا الان اندازه خرن گربه میترسه

دوره بزن و در رو تموم شده گذشت اون زمانی که گربه ها میزدنو میرفتن الان‌بزنن میخورن😑

...What the fu                                                      
نه دونه هایی مثل جو و گندمه سیاه هست با دستکش بریز همه جا گوشه موشه ها سمه میخورن میمیرن

باید بگم بره بخره 

اینکه اتاق شلوغه و رختخواب و کمد و تخت و اسباب بازی بنظرت دلیل میشه بره لونه بسازه؟؟؟؟

بگم همرو بریزن تو حیاط خلوت شه یا ربطی نداره؟

اگه بچه موش بوده تعدادشودن زیاده...هم چسب موش بزارین چندتا..از جاهایی که فضله انداختن اونجا بزارین.. ...

ای وای شوهرمم همینو میگه 

من فک کردم مسخره بازی میکنه

اونم میگه پدر مادرشم هست بچه گذاشتن 

😭😭😭😭😭😭

اینجوری باشه که الان کل خونه رو خوردن تو این دو روزه 

چرا پیداشون پس

ینی یکیشونم نیومده سمته چسب 😭😭😭😭😭

ازاینا که درش بسته میشه بگیر یه حلقه داره گردو روبزاراگه اومد بخوره درش بسته میشه اما اگه زرنگ بود م ...

اوووو یه ماه 😭😭😭😭

من تا پیدا نشه برنمیگردم خونه 

دارم میمیرم 😭انقدم سختمه

بشدت ترسوام دوشبه با اینکه خونه مامانمم صدبار تا صب کابوس موش میبینم از خاب میپرم😞😞😞😞😞

تو این یه ماه مبلو رختخواب و اینارو نخورد؟؟؟؟؟؟

مال شما یکی بوده خوبه من نمیدونم چندتان میترسم بچه بزاره 😭😭😭😭😭😭😭😭

2706