2737
2734
عنوان

متوجه شدید آمار تولد نوزاد پسر چقدر زیاد شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2963 بازدید | 134 پست

میگن به خاطر تغذیس. تو رژیم های پسر زایی هرچی بیشتر فست فود غذای اماده و پفک و اینجور چیزا بخوری بچت پسر میشه ولی هرچی سبزیجات و چیزای مفیید و شیرماست دوغ اینا بخوری بچت دختر میشه که الان همه ما تغذیه هامون غلطته. به نظرمن دلیلش اینه

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر بدبخت هرکاری کنه حتی برای پدر مادر دستش بی نمک

من دختر دارم

امروز میرم سونو ببینم دومی چیه

خداشاهده دختر بهترین نعمت خداست

خیلیییییی خوشحال مسشم خدا به من و دخترم نگا بندازه بازم ددهتر باشه

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
یکی از دلایل پسر شدن بچه استفاده از غذاهای کنسروی و کارخانه ای هستش ،باعث قلیایی شدن واژن میشه ،الان ...

دقیقا منم میخواستم بگم 

چون تو چین هم همین طور خب ماهم عادت های غذایی و مواد اولیه تقریبا مثل اونها دیگه!!! 

جالب این تو یک مقاله خوندم هم زمان با افزایش تولد پسر بیماری های قلبی عروقی هم بیشتر شده

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگران نباش نسلرمنقرض نمیشه اعراب دختران زنده ور میکردن و هر خانواده یا ده تا پسر داشت نهایت یه دخت ...

اگه تعداد دخترها بیشتر باشه مردها چند زن می گیرن چون شوهر گیر خیلیا نمی یاد. اگه تعداد پسرها زیاد باشه که به زور یه دختر خوب پیدا کنن

یکی از دلایل پسر شدن بچه استفاده از غذاهای کنسروی و کارخانه ای هستش ،باعث قلیایی شدن واژن میشه ،الان ...

اینو نگو از فردا زنای نینیسایت فقط غذاهای کنسروی میخورن😂

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
2740

تعداد زادو‌ولد ایرانیها بشدت پایین اومده بخاطر همین میگن ایرانیها باید بفکر باشن  منقرض که نمیشیم ولی طبیعتا نیروی جوانمون کمتر میشه و جمعیت رو به پیری میره  پسرها بدلایل مختلف هرچقدر هم بیشتر باشن بازم دخترهایی هستن که امکان ازدواجشون کمه چون پسرا بخاطر کار درامدو تحصیل سربازی فراهم کردن شرایط زندگی سنشون بالاتر میره و این وسط یسری دخترا سنشون برای ازدواج بالاتر میره وامکان ازدواج دلخواه براشون کمتر میشه طبیعتا پسرها بخاطر خطرات شغلی جنگ بیماریها ممکنه زودتر از بین برن اینم یکی از دلایلی که دخترهایی احتمال ازدواجشون پایینتر میاد 

آره یه خبرگزاری میگفت بیست سال آینده پسرا دچار کمبود زن برای ازدواج میشن منم پسر باردارم خودم ولی دخ ...

الان ۹۰ درصد جوکا شده شوهر کمه دخترا دنبال شوهرن

رسما انگاری به کل شخصیتم توهین میشه اینارو میشنوم

ایشالا اون روزو ببینم که میگن پسرا در ب در دنبال همسرن😏

دیشداندارا غمگینه...
2706