2733
2734
عنوان

بنظرتون از فرهنگیان انصراف بدم ؟یا درست میشه ؟😓😢😖

| مشاهده متن کامل بحث + 6489 بازدید | 306 پست

نه چیش روانشناس برو 

منم اضطراب اجتماعی دارم تا ۲۰ سالگیم به زور داخل جمع صحبت میکردم الان بعد حدودا ۱.۵ سال تراپی خیلی بهتر شدم 

حیفه شغلتو از دست بدی 

بعد اگه معلم پایه هستی بچه ها کوچیکن ،کمکم اضطرابت کم میشه خودش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم منم مثل تو دانشجو معلم دبیری بودم و امسال اولین سال تدریسم هست، مثل تو تا چند ترم اولم به شدت استرس تدریس داشتم، عزت نفس و اعتماد به نفس خیلی پایین، مدام فکر میکردم برم سر کلاس بچه ها دستم میندازند و لباس و حرف زدنم رو مسخره میکنند، حتی توی دانشگاه و خوابگاه هم این حس رو داشتم که از همه پایین ترم و بعضی موقع ها حتی توی خلوت خودم گریه می کردم، منم مثل تو با تلاش فراوان فرهنگیان فبول شدم حتی پول کلاس کنکور و مشاور هم نداشتم، با خودم گفتم دردی که آدمو نکشه قوی ترش میکنه، شروع کردم کتاب در زمینه عزت نفس خوندن و پادکست گوش دادن، من بهت پادکست های عزت نفس شعبانعلی رو پیشنهاد میکنم بزنی اینترنت میاره فوق العاده هستند هنوزم گاهی بهشون گوش میدم، به جرعت میتونم بگم ترس اجتماعی منو از بین برد و حالا با اعتماد به نفس و عزت نفس میرم سر کلاس، حتی اگه سر کلاس بچه ها بخندند هم به خودم نمیگرم و حقیقتا برام مهم هم نیست اینو منی دارم میگم که همه چیز رو به خودم می گرفتم، خواهرانه دارم بهت میگم دنیا آدمای ضعیف رو به راحتی زیر پا له میکنه و هیچ کسی نمیتونه به تو کمک کنه جز خودت به خدا توکل کن و روی خودت کار کن.

2742
سلام عزیزم منم مثل تو دانشجو معلم دبیری بودم و امسال اولین سال تدریسم هست، مثل تو تا چند ترم اولم به ...

سلام عزیزم 

میشه درصدای کنکورتو بگی؟ البته اگه یادت باشه،چون خیلی گذشته   

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت
رشتت چی بود؟من تجربی و خواهرم انسانی کتابای اونو میدیدم در مقابل درسای من خیلی آسون بود

عزیزم شاید شما هوش حفظیات خوبی داری

برای انسانی هوش حفظیات و تحلیلی حرف اول رو میزنه برای تجربی هم هوش ریاضیات

همه رشته ها به یک اندازه سختن

رتبه یک انسانی از سال دهم روزانه ۱۰ ساعت می‌خونه رتبه یک تجربی هم همین!

تازه حفظیات به شدت فرار هم هست

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)
سلام عزیزم  میشه درصدای کنکورتو بگی؟ البته اگه یادت باشه،چون خیلی گذشته    

سلام عزیزم حقیقتا یادم نمیاد، اما من الهیات قبول شدم و منطق و فلسفه و عربی و دین زندگی و ادبیات فارسی رو یادم بالا زده بودم ریاضی همه ی تست هارو نزدم اما چند تا تست درست زده بودم، اگه ریاضی و زبانت خوبه بیشتر روی همینا مانور بده. بقیه رو هم یادم نمیاد

سلام عزیزم حقیقتا یادم نمیاد، اما من الهیات قبول شدم و منطق و فلسفه و عربی و دین زندگی و ادبیات فارس ...

متشکرم

نه ریاضیم خوب نیست

بیشتر تک درسا رو مسلطم مثل روان شناسی و اقتصاد

و نقطه قوتم عربیه

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت
2740
متشکرم نه ریاضیم خوب نیست بیشتر تک درسا رو مسلطم مثل روان شناسی و اقتصاد و نقطه قوتم عربیه

عربی خیلی عالی چون خیلیا عربی شون خوب نیست، بیشتر روی همین نقطه قوتت زمان بزار، اقتصاد هم اصولا سوالاتش رو مثل ریاضی حل کردنی میدن، برای ما که اینطور بود و تست های سختی هم داشت، اما روانشناسی برای خیلی ها که کنکور میخونند راحته و خوب میتونند تست بزنند، بهت پیشنهاد میکنم روی ادبیات فارسی هم مخصوصا قرابت معنایی بیشتر کار کنی ریاضی هم اون فصل هایی که برات قابل فهم تر هستند کتاب تستش رو بخری و کار کنی که حداقل چند تا تستی از ریاضی بزنی به شدت بهت کمک میکنه.

عربی خیلی عالی چون خیلیا عربی شون خوب نیست، بیشتر روی همین نقطه قوتت زمان بزار، اقتصاد هم اصولا سوال ...

چشم متشکرم   

عزیزم،تواین دنیاشما,اولین وآخرین کسی نخواهی بود که تعرض شده  آینده ات را بساز ... دبیری آرزوی ...

ممنون از نظرت عزیزم درسته ولی آسیب تعرض الان  به بدترین شکل زندگیمو مختل کرده

انشاءا...دبیر خوبی واسه جامعم بشم تلاشمو میکنم دیگه بقیش باخدا اون میدونه چقد اذیت شدم امیدوارم کمکم کنه 

ناشکری نکن عزیزم  خیلیا دوست دارن جای تو بودن ... از جمله خودم🥺  تو مشکلت حل شدنیه ... ...

ممنونم عزیزم 

الان امسال دوباره کنکور دادی ؟

گفتم کلاس فن بیان حضوری برم بهتره یانه ؟

از همبن هفته شرو کن با روان شناس صحبت کن ی دوره روان شناسی تحلیلی برو ک چند سال طول بکشه  هزی ...

شروع کردم به رفتن دکترم خوب بود 

واسه دوره روانشناسی تحلیلی کجا باید برم؟چی یاد میدن ؟

به انصراف دادن فکر نکن  به جاش به رشد فردی خودت فکر کن  برای تقویت اعتماد به نفست حتما و ...

گفتم تو تعطیلات تابستون میرم الان همش درحال ترددم بین دانشگاه و خونه 

ممنون از پیشنهادت❤️

2706