2752
2734
عنوان

اونقدر حالم وخیمه که میخوام ابزار خودکشی مو سفارش بدم💔

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 61 پست
همه جا نمک میریزید طرف حالش بده فقط مسخره بازی  خدا ازتون نگذره

به خدا این سه ماهه هر روز دارم گریه میکنم

هیچکس حرفمو گوش نمیده

امروز چند ساعته دارم گریه میکنم اشکم بند نمیاد

مامانم یه بار نیومد بپرسه دخترم چته

خجالت بکش تاپیکهای قبلیت رو خوندم بله راحت ترین کار نشستن و وای وای کردنه مرد اونکه بلند شه ۲۸ س ...

من دلم میخواد یه کاری بکنم

ولی من واقعا نمیتونم

چون دچار تروماهای زیادی شدم

زندگی خیلی سختی داشتم

الان که میخوام کاری انجام بدم نمیتونم

وگرنه من خودم هم دلم نمیخواست وضعیت الانم این باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با هیچکدوم از اعضای خانواده یا دوستات راحت نیستی که درمورد حالت باهاشون حرف بزنی؟

توروخدا اینکارو نکن خانوادت رو داغون نکن یکی از اعضای خانواده من خودکشی کرد بااینکه ۱۰ سال میگذره ماهنوز مثل روز اول حالمون بده که چرا کمکش نکردیم چرا باهامون حرف نزد نمیدونم واقعا دلیلش چی بوده؟ولی حتما خیلی حالش بد بوده ولی مارو داغون کرد مارو از وجود خودش محروم کرد اونموقع حال زندگیمون خیلی بد بود اوضاع مالیمون بد بود الان خیلی وضعیتمون بهتر شده اگه یکم منتظر مونده بود روزای خوب خودشو نشون میداد اگه باهام حرف زده بود جونمو براش میدادم تا اینکارو نکنه

2731

با امام زمان درددل کنین امروزم جمعه و روز امام زمانه.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
با هیچکدوم از اعضای خانواده یا دوستات راحت نیستی که درمورد حالت باهاشون حرف بزنی؟ توروخدا اینکارو ن ...

من هیچ دوستی ندارم

باورت نمیشه اگه بگم چند ساعته دارم جلوی همه گریه میکنم ولی هیچکس کاری به کارم نداره

هیچکس نمیگه چته

من هیچ دوستی ندارم باورت نمیشه اگه بگم چند ساعته دارم جلوی همه گریه میکنم ولی هیچکس کاری به کارم ...

باور نمیکنم چون شما افسرده ای فقط مشکلات و بدبختی هارو میبینی و ناامید مطلقی مطمئنم زندگیت خوبی ها و نقاط مثبتی هم داره مطمئنم کسی هست که دوست داشته باشه که با مرگت داغون بشه ولی افسردگیت نمیزاره اونارو ببینی حتما به روانشناس مراجعه کن

فکر می کنی خودکشی کنی همه چی تموم میشه و راحت میشی؟؟؟؟ تازه شروع بدبختیت میشه. اونم تا ابد. 

خودتو به فنا نده. زندگی هرچقدرم مزخرف بشه هیچی هیچی هیچی نباید باعث بشه دست به قتل نفس بزنی چون تبعاتش فوق العاده وحشتناکه. یادت نره! مرگی در کار نیست! 

من دلم میخواد یه کاری بکنم ولی من واقعا نمیتونم چون دچار تروماهای زیادی شدم زندگی خیلی س ...

این نمیتونم ها از شیطانه

مگه میشه نتونی

من نمیدونم آدم مذهبی هستی یا نه ولی یه فرد  مذهبی برات مثال میزنم ببینی آدمی چقدر توانمند هست و نباید به خاطر مشقت ها و مشکلات زندگی بگه من نمیتونم

بانو امین معروف به بانو ایرانی یا بانو اصفهانی

تنها زنی هست که تو دنیای اسلام تا به حال به درجه اجتهاد رسیده

زندگی نامش رو خوندم چن تا بچه اش تو سن های ۵ تا ۸ سالگی فوت میشن

استادش که میرفته منزلش برا آموزش میشنوه بچه اش فوت شده خودشون کلاس رو کنسل میکنن و نمیرن بعد میفرسته دنبال استادش که چرا نیامدین کلاس رو برگزار کنی

اینجوریه آدم کافیه بخواد اراده کنه بلند شه دیگه غم دنیا نمیتونه جلوش رو بگیره که فقط باید خدا رو ببنی بدونی هست بهس توکل کنی از ته قلبت اون خودش راهو باز میکنه

زن دایی من ۳٠ سالش بود ازدواج کرد

۲۸ سالته میگی دیر شده واسه ازدواجم

الان خیلیا همون سن شما ازدواج می کنن

برو تو اجتماع خصوصا اجتماعات مذهبی شرکت کن

موقر سنگین باش واسطه های ازدواج یا مادراشون میان سراغت ان شاءالله. 

برو استخر برو کلاسایی که علاقه داری 

راکد نمون. سعی کن خوشحال باشی و خوش بگذرونی

2706